Supercampioane olimpice și o dublă campionă mondială s-au întors în curtea școlii pentru ora de sport. Constantina Diță a venit cu medalia olimpică la maraton.
Ultimele video adaugate
Fanii români aşteaptă să urmărească Brazilia lui Vinicius în Piaţa World Cup