belinda bencic

Belinda Bencic a anunţat că este însărcinată: „Aşteptăm în curând micul nostru miracol!”
Extra • 3 noiembrie, 18:18

US Open 2023 | Sorana Cîrstea – Karolina Muchova, pentru un loc în semifinale! Al patrulea meci direct din acest an
US Open • 4 septembrie, 0:19

US Open 2023 | Sorana Cîrstea, prima reacţie după ce s-a calificat în premieră în sferturi: „Totul a funcţionat!”
US Open • 3 septembrie, 22:48

US Open 2023 | Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi la US Open! Românca a învins-o categoric pe Belinda Bencic
US Open • 3 septembrie, 22:32

US Open 2023 | Sorana Cîrstea, calificată în premieră în sferturi. Cea mai bună performanță în turneele de Grand Slam după 14 ani

US Open 2023 | Adversara Soranei Cîrstea, dezvăluiri înaintea meciului din optimi: „Înainte eram mai neînfricată”
US Open • 3 septembrie, 13:42

Suma colosală de bani pe care a câştigat-o Sorana Cîrstea în 2023! Cât poate încasa dacă ajunge în sferturi la US Open
US Open • 2 septembrie, 16:37

US Open 2023 | Sorana Cîrstea, plină de încredere după victoria cu Rybakina! Ce a spus despre meciul din optimi cu Belinda Bencic
US Open • 2 septembrie, 10:11

US Open 2023 | Sorana Cîrstea o va întâlni pe Belinda Bencic în optimi, după ce a învins-o pe Elena Rybakina
US Open • 2 septembrie, 9:09

Wimbledon 2023 | Iga Swiatek, după calificarea în sferturi: „Îmi va da multă încredere pentru tururile următoare”
Tenis • 10 iulie, 10:36

Ons Jabeur e campioană la Charleston. Al patrulea titlu din cariera sportivei din Tunisia
Tenis • 10 aprilie, 8:37

Sorana Cîrstea, victorie în primul tur la Cincinnati cu Belinda Bencic. Cine e următoarea adversară a româncei
WTA • 16 august, 22:05

Serena Williams a izbucnit în plâns pe teren la Toronto, după înfrângerea cu Belinda Bencic. Ce a declarat campioana americană
WTA • 11 august, 9:47

Madrid Open 2022 | Sorana Cîrstea – Nuria Parrizas-Diaz 4-6, 2-6. „Sori”, eliminată surprinzător. Irina Begu e și ea OUT
WTA • 28 aprilie, 16:45

Pe ce loc urcă Emma Răducanu după ce s-a calificat în semifinalele US Open 2021. Tânăra de 18 ani va câştiga o avere!
US Open • 8 septembrie, 21:22

Emma Răducanu, prima reacţie după ce s-a calificat în semifinale la US Open 2021. A scris istorie la 18 ani. „Este un vis devenit realitate!”
US Open • 8 septembrie, 20:48

US OPEN 2021 | Emma Răducanu – Belinda Bencic 6-3, 6-4. Performanţă uriaşă reuşită de sportiva cu origini româneşti. S-a calificat în semifinale!
US Open • 8 septembrie, 20:30

Jocurile Olimpice 2020 | Belinda Bencic, victoria carierei! Jucătoarea elveţiană a cucerit medalia de aur după o finală nebună cu Marketa Vondrousova
JO 2020 • 31 iulie, 17:54

Jocurile Olimpice 2020 | Finala la care a visat Simona Halep. Belinda Bencic şi Marketa Vondrousova vor lupta pentru aur
Tenis • 29 iulie, 15:18

S-a antrenat bine în camera de hotel! Sorana Cîrstea, victorie mare la Melbourne. Românca a învins-o pe Belinda Bencici
Tenis • 5 februarie, 5:07