leicester

Leicester – Southampton a fost live în AntenaPLAY. Liderul din Championship, victorie categorică
AntenaPLAY • 23 aprilie, 23:37

Blackburn – Sheffield Wednesday 1-3, LIVE VIDEO în AntenaPLAY. Meci de coşmar pentru portarul gazdelor. QPR – Preston 1-0
AntenaPLAY • 21 aprilie, 17:10

Plymouth – Leicester 1-0, în AntenaPLAY! Eşec incredibil suferit de liderul din Championship. Se „aprinde” lupta pentru promovare
Fotbal extern • 12 aprilie, 23:50

England Championship e live în AntenaPLAY. Meciurile transmise în acest weekend
Premier League • 12 aprilie, 15:55

Antrenorul celor de la Leicester a fost dat afară după ce a avut o aventură cu o jucătoare
Fotbal extern • 29 martie, 12:04

Son Heung-Min, hattrick în 13 minute în Spurs – Leicester 6-2, din postura de rezervă
Premier League • 17 septembrie, 22:51

Erik ten Hag, primele explicaţii după rămânerea lui Cristiano Ronaldo la Manchester United. Ce a ţinut să îi transmită starului portughez
Premier League • 2 septembrie, 8:35

Claudio Ranieri, în lacrimi la Roma – Leicester 1-0! Imagini copleşitoare cu antrenorul italian care a fost aclamat de fanii celor două echipe
Conference League • 6 mai, 11:11

Final HALUCINANT în Leicester – Tottenham. În minutul 90+4, gazdele conduceau cu 2-1. Ce a urmat e ireal
Fotbal extern • 20 ianuarie, 1:18

Surpriză imensă în Supercupa Angliei. Manchester City, învinsă de Leicester în minutul 89. Debut de coşmar pentru Jack Grealish
Fotbal • 7 august, 21:12
VIDEO & FOTO

Final dramatic în Premier League! Liverpool şi Chelsea merg în Champions League. Leicester a picat pe locul 5 în ultimele minute
Fotbal extern • 23 mai, 19:56

Juventus – Inter 3-2, în „Derby d’Italia”. Penalty scandalos pentru „Bătrâna Doamnă”. Freiburg – Bayern 2-2. Robert Lewandowski i-a egalat recordul legendarului Gerd Muller! Chelsea – Leicester 0-1. „Vulpile” au câştigat Cupa Angliei
Fotbal extern • 15 mai, 23:45

VIDEO | Chelsea – Leicester 0-1. „Vulpile” au câştigat în premieră Cupa Angliei! Youri Tielemans a adus trofeul cu o execuţie superbă
Fotbal extern • 15 mai, 21:43

Scandal în Premier League. 3 jucători ai lui Leicester, scoşi din lot după ce au încălcat protocolul pentru Covid-19
Fotbal extern • 12 aprilie, 7:53

Jurgen Klopp nu știe ce să mai facă! Liverpool, a treia înfrângere consecutivă în Premier League. Leicester, 3 goluri în doar 7 minute!
Fotbal extern • 13 februarie, 13:59

Umilinţă istorică pentru Pep Guardiola. Jamie Vardy joins the party. Manchester City – Leicester 2-5
Fotbal extern • 27 septembrie, 18:02

Încă un antrenor din Premier League a fost infectat cu coronavirus. "Mi-a fost greu să alerg 10 metri. Parcă escaladam Kilimanjaro"
Fotbal • 29 mai, 15:31