brescia

„Cu siguranță, cel mai bun!” Nota primită de Dennis Man după ce a marcat în Parma – Brescia 2-1. Verdict și despre Mihăilă
AntenaPLAY • 9 martie, 8:22

Parma – Brescia 2-1 a fost în AntenaPLAY. Dennis Man a marcat din nou. Spectacol total în Serie B
AntenaPLAY • 8 martie, 23:28

Dennis Man a marcat în Parma – Brescia! A profitat de o greșeală mare și a înscris fără probleme. La ce cifre a ajuns
AntenaPLAY • 8 martie, 23:23

Dennis Man a atins o bornă impresionantă la Parma și va fi premiat la meciul cu Brescia, live în AntenaPLAY. Anunțul italienilor
AntenaPLAY • 7 martie, 23:29

Mirko Pigliacelli, repriză de coşmar la Palermo! Fostul portar al Universităţii Craiova a primit 4 goluri în 45 de minute
AntenaPLAY • 2 martie, 16:17
Video

Dennis Man a impresionat pe toată lumea în Serie B! Antrenorul de la Brescia l-a analizat pe român: „Un jucător superior”
AntenaPLAY • 27 decembrie, 17:35

Dennis Man i-a dat pe spate pe cei de la Parma! Noua poreclă primită de internaţionalul român
AntenaPLAY • 27 decembrie, 11:39
Video

Brescia – Parma 0-2 și Palermo – Cremonese 3-2 au fost în AntenaPLAY! Dennis Man şi Ionuţ Nedelcearu au făcut spectacol
AntenaPLAY • 26 decembrie, 21:00

Ce notă a primit Dennis Man în Brescia – Parma 0-2! Românul, prestaţie de excepţie în Serie B
AntenaPLAY • 26 decembrie, 18:09
Video

Dennis Man, spectacol total în Brescia – Parma! Gol şi pasă de gol în doar 6 de minute! Reuşita românului, de pus în ramă
AntenaPLAY • 26 decembrie, 16:46
Video

Catanzaro – Brescia 2-3 și Sampdoria – FeralpiSalo 2-3 au fost în AntenaPLAY. Spectacol total în Serie B
AntenaPLAY • 23 decembrie, 19:15

Etapă dramatică în Serie B! Parma lui Man şi Mihăilă a prins locul 4, echipa lui Ionuţ Nedelcearu a ratat dramatic playoff-ul! Serie B e LIVE exclusiv în AntenaPLAY
Serie B • 20 mai, 0:12

Genoa – Bari 4-3 și Palermo – Brescia 2-2. Trupa lui Ionuț Nedelcearu ratează dramatic playoff-ul de promovare, după ce a condus cu 2-0! Meciurile au fost LIVE în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 19 mai, 23:30

Genoa – Bari şi Palermo – Brescia LIVE SCORE vineri, de la 21:30. Serie B e exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 16 mai, 10:09

Florin Răducioiu a primit explicații de la doctorul Bresciei, în privința perfuziilor roz: „Era șocat!”
Fotbal • 18 ianuarie, 15:54

Flachi a revenit pe gazon! La 47 de primăveri! După 12 ani de absență!
Fotbal extern • 15 februarie, 15:38

Mario Balotelli le-a declarat război conducătorilor Bresciei. Atacantul s-a prezentat la baza de antrenament, dar nu a fost primit!
Fotbal extern • 9 iunie, 14:02

Ioan Becali, detalii de la negocierile cu Real Madrid pentru despărţirea de Hagi! "Am bătut cu pumnul în masă. I-am spus că nu suntem ţigani"
Fotbal extern • 27 mai, 15:22

Cum l-a convins Lucescu pe Hagi să plece de la Real Madrid. "Fotbalul italian era cel mai frumos din lume!"
Fotbal • 2 mai, 14:08