campionatele europene de haltere

Loredana Toma a cucerit două medalii de aur la Campionatele Europene de haltere, LIVE în AntenaPLAY
Alte sporturi • 16 februarie, 18:51

Andreea Cotruţa, primele declaraţii după bronzul uriaş obţinut la Campionatele Europene, LIVE în AntenaPLAY!
Alte sporturi • 15 februarie, 21:57

Tiberiu Ionuţ Donose, locul 10 la total, la categoria 73 kg, la Campionatele Europene de Haltere 2024
Alte sporturi • 15 februarie, 14:00

Moment emoţionant la festivitatea de premiere! Andreea Cotruţa a luat-o în braţe pe belgianca ce s-a prăbuşit în timpul probei!
Alte sporturi • 14 februarie, 19:57
Video

Andreea Cotruţa a dansat de fericire după ce a ridicat haltera de 118 kilograme şi a câştigat medalia de bronz la stilul aruncat
Alte sporturi • 14 februarie, 19:30

Moment dramatic la Campionatele Europene de haltere! O concurentă s-a prăbuşit în timpul probei! Două românce au fost martore
Alte sporturi • 14 februarie, 19:27
Video

Andreea Cotruţa, medalie de bronz la Campionatele Europene de Haltere! Românca a făcut show LIVE în AntenaPLAY
Alte sporturi • 14 februarie, 19:00
Video

Imagini emoţionante cu Valentin Iancu, în momentul în care a primit medalia de argint la Campionatele Europene de haltere
Alte sporturi • 13 februarie, 22:31

Valentin Iancu a obţinut medalia de argint la stilul aruncat, la categoria 61 de kilograme. Performanţă fabuloasă
Alte sporturi • 13 februarie, 21:40

Mihaela Cambei a reuşit o performanţă uriaşă! A fost desemnată sportiva anului 2023, la haltere
Alte sporturi • 13 februarie, 20:15

„Am avut lacrimi în ochi!” Mihaela Cambei, copleşită de emoţii după cele 3 medalii de aur: „Vreau şi una olimpică!”
Alte sporturi • 13 februarie, 17:14

Mihaela Cambei a stabilit un nou record european, după evoluţia magnifică la Campionatele Europene de haltere
Alte sporturi • 12 februarie, 22:05

Mihaela Cambei, cu ochii în lacrimi în timp ce i se cânta imnul României pe podium. Imagini emoţionante
Alte sporturi • 12 februarie, 19:57
Video

Mihaela Cambei a câştigat trei medalii de aur la Campionatele Europene de Haltere, LIVE în AntenaPLAY
Alte sporturi • 12 februarie, 19:30

Mihaela Cambei, medalie de aur la stilul smuls la categoria de 49 de kilograme. Evoluţie încântătoare a româncei
Alte sporturi • 12 februarie, 18:47

Mădălina Miron a început să plângă după ce a câştigat medalia de bronz la stilul aruncat, în proba de 45 de kilograme
Alte sporturi • 12 februarie, 17:53

Programul complet al românilor la Campionatele Europene de haltere 2024 (12-20 februarie, exclusiv în AntenaPLAY)
Alte sporturi • 11 februarie, 18:13

Campionatele Europene de haltere 2024 vor fi exclusiv în AntenaPLAY, în perioada 12-20 februarie
AntenaPLAY • 8 februarie, 14:13

Lotul României pentru Campionatele Europene de Haltere (12 – 20 februarie, AntenaPLAY). „Mizăm pe câştigarea a trei medalii”
Alte sporturi • 6 februarie, 15:34

Loredana Toma, după cele 3 medalii de aur de la Campionatele Europene, exclusiv în AntenaPLAY: „Nivelul meu e un pic mai mare decât europeanul”
Alte sporturi • 20 aprilie, 13:21
Video

Loredana Toma a plâns la festivitatea de premiere, după ce a câştigat 3 medalii de aur la Campionatele Europene de haltere! Competiţia, exclusiv în AntenaPLAY
Alte sporturi • 19 aprilie, 19:09

Loredana Toma a câştigat medalia de aur la stilul smuls la Campionatele Europene! Cum a ridicat 110 kilograme, exclusiv în AntenaPLAY
Alte sporturi • 19 aprilie, 18:17

Loredana Toma a câştigat 3 medalii de aur la categoria de 71 de kilograme! Campionatele Europene sunt exclusiv în Antena PLAY
Alte sporturi • 19 aprilie, 16:24

Andreea Cotruța, sacrificii mari pentru medaliile de aur: „Am văzut îngeri, apoi am căzut!”
Alte sporturi • 17 aprilie, 17:15

Valentina Mihaela Cambei, trei medalii de aur și două recorduri europene la Campionatele Europene de haltere! Competiţia e LIVE exclusiv în AntenaPLAY
Alte sporturi • 15 aprilie, 21:14
Video

Adriana Cosmina Pană, medalie de argint la Campionatele Europene de Haltere! Proba de 45 kg a fost transmisă LIVE exclusiv în AntenaPLAY
Alte sporturi • 15 aprilie, 18:55
Video

Monica Csengeri și Mihaela Cambei luptă pentru medalii la categoria 49 kg! Campionatul European e exclusiv în AntenaPLAY
Alte sporturi • 15 aprilie, 17:46
LIVE VIDEO

Loredana Toma, înaintea Campionatelor Europene de haltere: „Nu mă tem de nimeni!”
Alte sporturi • 10 aprilie, 20:20