danielle collins

Danielle Collins, noua campioană de la Miami Open! A obţinut victoria carierei împotriva Elenei Rybakina
WTA • 31 martie, 0:11

Danielle Collins – Elena Rybakina e finala de la Miami
Tenis • 29 martie, 10:01

Tabloul semifinalelor de la Miami: Ekaterina Alexandrova a eliminat-o şi pe Jessica Pegula
Tenis • 28 martie, 8:39

Sorana Cîrstea – Danielle Collins 3-6, 2-6. „Sori” a ratat calificarea în sferturile de finală ale turneului de la Miami
Tenis • 26 martie, 0:40

Iga Swiatek, în turul 3 de la Australian Open 2024. A revenit de la 1-4 în decisiv. Adversara ei şi-a anunţat retragerea
Tenis • 18 ianuarie, 8:49

Prima reacţie a Simonei Halep, după ce a fost învinsă de Danielle Collins: „O voi face mereu, prin suişuri şi coborâşuri!”
Tenis • 12 mai, 15:48

Simona Halep, avertizată după înfrângerea cu Danielle Collins! CTP: „A fost mai timidă acum, asta nu e bine”
Tenis • 12 mai, 13:59

Simona Halep a fost lăudată de Danielle Collins, după eliminarea de la Roma. ”E o sportivă pe care o admir”
Tenis • 12 mai, 8:34

Simona Halep – Danielle Collins 6-7(1), 3-6 | Jucătoarea noastră, eliminată de la Roma în turul al doilea
WTA • 12 mai, 0:20

Simona Halep, aproape de o accidentare horror în meciul cu Danielle Collins! Momente tensionate cu arbitrul: „Uită-te la meci!”
Tenis • 11 mai, 23:55

Simona Halep, punct de vis în meciul cu Danielle Collins, de la Roma! Reacția WTA: „FORZA!”
Tenis • 11 mai, 23:42

Când se joacă Simona Halep – Danielle Collins, meciul din turul al doilea de la Roma! Organizatorii au anunţat ora de start a duelului de foc
WTA • 10 mai, 21:04

Simona Halep are un duel de foc cu Danielle Collins, la Roma: „Mă aștept la un meci greu, ea e o jucătoare competitivă”
Tenis • 10 mai, 16:47

Simona Halep, după victoria cu Alize Cornet: „A fost un pic stresant! Nu a fost uşor!”
Tenis • 9 mai, 17:13

Simona Halep – Danielle Collins, în turul 2 de la Roma. A treia întâlnire directă dintre cele două
Tenis • 9 mai, 15:27

Mesajul Simonei Halep pentru Ashleigh Barty după triumful de la Australian Open 2022. „Sunt atât de fericită să te văd cu acel trofeu!”
Australian Open • 29 ianuarie, 14:36

Australian Open 2022 | Danielle Collins, în lacrimi după finala pierdută cu Ashleigh Barty. „Nu credeam că o să ajung aici!”
Australian Open • 29 ianuarie, 12:46

Prima reacție a lui Ashleigh Barty după ce a câștigat Australian Open 2022. ”E un vis devenit realitate pentru mine”
Tenis • 29 ianuarie, 12:44

Ashleigh Barty – Danielle Collins 6-3, 7-6. Barty a câștigat Australian Open 2022 fără să piardă vreun set! Performanță istorică
Tenis • 29 ianuarie, 12:05

Australian Open 2022 | Danielle Collins a spulberat-o pe Iga Swiatek! Finală surpriză la Melbourne cu Ashleigh Barty
Australian Open • 27 ianuarie, 13:32
NEWS ALERT

Australian Open 2022 | Știm semifinalele de la Melbourne. Ashleigh Barty e marea favorită
Tenis • 26 ianuarie, 8:32

Australian Open 2022 | Simona Halep a ratat sferturile de finală. Alize Cornet se va bate cu Danielle Collins care a învins-o pe Elise Mertens / UPDATE
Tenis • 24 ianuarie, 5:36

Simona Halep, atac fără precedent! Ce a scos-o din minţi pe româncă. „Mi s-a întâmplat de mai multe ori”
WTA • 13 august, 11:23

Danielle Collins, după victoria maraton cu Simona Halep, de la Montreal. „Ar fi fost dureros să renunţ. Mi-am dorit mult să termin meciul”
WTA • 12 august, 10:28

Simona Halep, prima reacție după meciul cu Danielle Collins. „A fost un pic neașteptat!” Cum s-a simțit românca la prima apariție după trei luni de pauză
WTA • 12 august, 8:01

Simona Halep – Danielle Collins 6-2, 4-6, 4-6. Simo a revenit pe teren după trei luni, dar a fost învinsă la Montreal. Meci dramatic de aproape trei ore
Tenis • 12 august, 5:05

Simona Halep şi-a aflat prima adversară de la Montreal. La ce ora va avea loc primul meci al Simonei după trei luni
WTA • 11 august, 7:36