estrela

Portimonense – Braga 3-5, în AntenaPLAY! „Ploaie” de goluri în Liga Portugal. Rezultatele etapei
AntenaPLAY • 1 aprilie, 23:50

FC Porto – Estrela 2-0, în AntenaPLAY! Ce s-a întâmplat în celelalte meciuri ale zilei din Liga Portugal
AntenaPLAY • 17 februarie, 23:55

Gil Vicente – Vizela a fost în AntenaPLAY! Toate rezultatele etapei a 21-a din Liga Portugal
AntenaPLAY • 13 februarie, 17:45

Sporting – Casa Pia 8-0! „Măcel” pe Jose Alvalade. Benfica a câștigat și ea la scor. Show total în AntenaPLAY
Liga 1 • 30 ianuarie, 0:33

Estrela – Arouca 1-4 a fost în AntenaPLAY. O nouă seară de spectacol total în Liga Portugal
AntenaPLAY • 28 decembrie, 23:30

Marcus Edwards a marcat golul etapei în Liga Portugal! Reuşită fantastică a englezului în Sporting – Estrela 3-2
Liga Portugal • 6 noiembrie, 13:19

Sporting – Estrela 3-2 a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY! Casa Pia – Vizela 0-1 și Rio Ave – Boavista 2-0, în Liga Portugal
AntenaPLAY • 5 noiembrie, 23:55

Estrela – Braga 2-4, în AntenaPLAY. Spectacol total în Liga Portugal
AntenaPLAY • 29 septembrie, 0:00

Liga Portugal, în AntenaPLAY. Braga – Boavista 4-1, în meciul serii! Benfica, victorie importantă.Toate rezultatele, AICI
AntenaPLAY • 25 septembrie, 0:28

Estrela – Porto 0-1, în etapa a cincea din Liga Portugal. Meciul a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 15 septembrie, 23:20

Estrela – Estoril 2-1 a fost în AntenaPLAY! Victorie dramatică cu un gol marcat în al 10-lea minut de prelungiri
AntenaPLAY • 26 august, 0:10