radu boboc

18:43 Meci halucinant pentru Răzvan Lucescu și Mitriță în Grecia. PAOK conducea la pauză cu 4-1, însă finalul a fost unul incredibil 18:20 LIVE SCOREDennis Man și Valentin Mihăilă, titulari în Parma – Monza 0-0! Galatasaray – Konyapor 1-0. Alex Cicâldău și Olimpiu Moruțan au obținut un nou succes în Turcia. PAOK – Volos 4-4. Răzvan Lucescu, protagonistul unui meci ireal! Confruntările zilei sunt AICI 18:10 LIVE SCOREUTA Arad – FC U Craiova 1948 1-0. Meci de foc în Liga 1! Flavius Stoican debutează pe banca oltenilor. Roger a deschis scorul. Dragoș Albu a fost eliminat 18:05 Măcel în Budesliga! Bayern a marcat 4 goluri în 7 minute împotriva lui Leverkusen: „Încercați să ne opriți!” Robert Lewandowski, gol superb cu călcâiul 17:35 FC Argeș – Farul 2-1 | Gică Hagi a răbufnit: „Puteți să o întoarceți cum vreți! Offside clar!” + Reacția fabuloasă a „Regelui” despre plecarea lui Mirel Rădoi de la națională 17:18 „Am rămas șocat!” Claudiu Keșeru, băgat în depresie de anunțul plecării lui Mirel Rădoi de la naționala României: „Merită încercat să-l întoarcem!” 16:34 Florin Răducioiu a reacționat după ce Mircea Rednic l-a chemat la Dinamo: “Nimeni în cinci ani nu mi-a dat un telefon!” 15:25 Laurenţiu Reghecampf şi-a decis viitorul: „Relaţia e una foarte bună”. Ce va face în următorii doi ani 15:11 Scandalagiii din avion, amendați de Universitatea Craiova! Dezvăluirea făcută de Laurențiu Reghecampf despre Baiaram, Markovic și Cîmpanu. Atac și la adresa FRF 14:44 FC Argeş – Farul Constanţa 2-1 | Meci nebun în Trivale! Gică Hagi și-a ieșit din minți după un gol controversat