Florin Tănase este aproape să-și încheie contractul cu FCSB. El devine liber în această vară, astfel că poate negocia cu orice club.
A confirmat și că a avut o ofertă în iarnă, când a ales totuși să rămână la FCSB.
Tănase, liber în vară
În ceea ce privește sezonul următor, momentan situația este „în aer”.
„Deocamdată nu am discutat absolut nimic, sunt concentrat pe aceste ultime meciuri. Vom vedea din vară, e timp să vorbim, nu avem de ce să ne grăbim. Cum și în iarnă am ales să rămân când am avut ofertă… Ne apropiasem de play-off, nu ne gândeam că nu vom prinde play-off-ul.
Toți suporterii sperau într-o revenire miraculoasă și am zis că nu are rost să plec pentru câteva luni și să dezamăgesc suporterii” a spus Florin Tănase pentru Digisport.
- Gigi Becali a dat cărţile pe faţă: “Tănase vrea să-l împrumut cu bani! Trebuie să înţeleagă că poţi intra în faliment”
- Gigi Becali pregăteşte două transferuri-bombă la FCSB. “Nu mai aduc ciurucuri, ca Kiki”
- Cel mai important fotbalist semnează chiar de ziua lui Gigi Becali! Lovitura dată de FCSB
- Echipa din Liga 1 cu care ar putea semna Mamadou Thiam după ce a plecat de la FCSB!
- Schimbare importantă în CCA! Vine un arbitru cu sute de meciuri în Liga 1

































