Închide meniul
Video

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 31 octombrie 2022

Antena Sport Publicat: 31 octombrie 2022, 18:07 / Actualizat: 26 aprilie 2023, 21:52

Comentarii

AntenaSport Update - Cele mai tari știri de pe 31 octombrie

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 31 octombrie 2022.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Salutare! Acestea sunt cele mai tari ştiri ale zilei, la AntenaSport Update

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update 31 octombrie 2022

1. Scandal monstru după victoria Rapidului împotriva campioanei CFR Cluj. Cătălin Popa a acordat două penalty-uri extrem de controversate pentru trupa lui Mutu. “Ca pe vremea Scorniceştiului”, a răbufnit Dan Petrescu. Ion Crăciunescu e sigur că ambele penalty-uri au fost acordate greşit, dar a fost contrazis de Adrian Porumboiu.

2. Neluţu Varga a avut probleme de sănătate după eşecul din Giuleşti şi e gata să se retragă definitiv din fotbal. “A fost furt pe faţă”, a acuzat patronul lui CFR. Dan Petrescu nu a ascultat ordinul patronului, care şi-a dorit să scoată echipa de pe teren în derby.

3. Şi Gigi Becali a ieşit la atac. A făcut front comun chiar cu rivalul Varga şi l-a făcut praf pe Cătălin Popa. “Du-te, bă, băiatule și consultă VAR-ul cu ochii tăi!”, a strigat patronul FCSB. Reacţie vehementă a avut şi Meme Stoica!

Reclamă
Reclamă

4. Tot pe AS.ro afli cum arată noul clasament WTA. Simona Halep se menţine pe locul 10, chiar dacă este suspendată provizoriu pentru dopaj. Alte patru românce sunt în TOP 100. Detaliile le afli pe site-ul nostru.

5. Zlatan Ibrahimovic s-a amuzat de Messi şi Mbappe în stilul său inconfundabil. Starul suedez chiar l-a ironizat pe şeicul lui PSG. “Nu-l mai ai pe Dumnezeu!”, i-a transmis Zlatan.

Nu uitaţi, cele mai importante ştiri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă

 

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce va face FCSB cu Bologna după umilinţa din campionat cu Metaloglobus?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
8:47
Elias Charalambous l-a contrazis pe Gigi Becali, după ce patronul l-a făcut praf pe Șut: “Nu contează numele”
8:37
Reacţia fabuloasă a lui Răzvan Lucescu după ce presa din Grecia a catalogat meciul cu Lille “de Oscar”: “Dumnezeu ne ajută”
8:30
Mihai Stoica, tiradă la adresa arbitrajului după eşecul FCSB-ului cu Bologna: “Îi sparge fața…”
8:15
Mihai Rotaru, despre excluderea lui Baiaram din lot: “Întotdeauna, deciziile lui Rădoi sunt bune”
0:38
Mirel Rădoi l-a pus la zid pe Ștefan Baiaram, după ce l-a scos din lot: “Nu îi dau explicații. Trebuie să accepte”
0:35
Alexandru Cicâldău, dezamăgit după Craiova – Noah 1-1: „Am avut meciul în mână și am fost egalați”
1 Mutu refuză să fie comparat cu Chivu: “Când duceam Rapid în play-off, nu întrebaţi de ce eu sunt acolo și el la Inter Unde16?” 2 UEFA a explicat în premieră de ce a șters Cupa Campionilor din dreptul lui FCSB. Cum a revenit la Steaua trofeul 3 Rupt de beat, un căpitan de la o echipă din România a făcut accident la ora 4.16 dimineaţa. Cum l-au găsit poliţiştii 4 Jucătorii făcuţi praf de Gigi Becali după înfrângerea cu Bologna! Cine e principalul vinovat: “A pierdut meciul” 5 L-au scos de pe lista UEFA, chiar înaintea meciului cu Bologna! Decizia luată de FCSB 6 FCSB – Bologna 1-2. Campioana României pierde al doilea meci la rând în Europa League
Citește și