camerun

Nigeria – Camerun 2-0 a fost în AntenaPLAY! S-a stabilit primul sfert de finală de la Cupa Africii pe Naţiuni 2023
AntenaPLAY • 27 ianuarie, 23:45

Camerun s-a calificat în optimile Cupei Africii pe Naţiuni! Victorie dramatică cu Gambia
Cupa Africii pe Naţiuni 2023 • 23 ianuarie, 23:57

Scandal de proporţii la Camerun U17! 21 dintre cei 30 de jucători, suspectaţi că şi-au „falsificat” vârsta. Anunţul făcut de Federaţia lui Samuel Eto’o
Fotbal extern • 2 ianuarie, 17:00

Andre Onana s-a retras din naționala Camerunului, după scandalul de la Cupa Mondială! Mesajul transmis de portarul lui Inter
Fotbal extern • 23 decembrie, 12:38

CM 2022 | Camerun – Brazilia 1-0 şi Serbia – Elveţia 2-3. O nouă lovitură la Cupa Mondială! Înfrângere șoc pentru Selecao! Elvețienii, ultima echipă calificată în optimi
Campionatul Mondial 2022 • 2 decembrie, 22:45

CM 2022 | Dani Alves, titular în Camerun – Brazilia! Recordul stabilit de veteranul de 39 de ani
Campionatul Mondial 2022 • 2 decembrie, 21:54

CM 2022 | Un jucător a primit nota 0, la Campionatul Mondial! Situaţie incredibilă, după primele două meciuri din grupe
Campionatul Mondial 2022 • 29 noiembrie, 9:43

CM 2022 | Camerun – Serbia 3-3. Meci fabulos la Campionatul Mondial. Echipa africană a revenit formidabil
Campionatul Mondial 2022 • 28 noiembrie, 13:24

CM 2022 | Un jucător de la Campionatul Mondial a purtat ghete cu steagul Rusiei: „E casa mea! Nu mi-e frică de nimic!”
Campionatul Mondial 2022 • 26 noiembrie, 8:35

CM 2022 | Elveția – Camerun 1-0. Debut perfect pentru viitoarea adversară a României! Embolo, eroul elvețienilor
Campionatul Mondial 2022 • 24 noiembrie, 13:56

Scene uluitoare la prezentarea lotului Camerunului, pentru Cupa Mondială din Qatar! Selecționerul s-a încurcat în numele jucătorilor
Campionatul Mondial 2022 • 14 noiembrie, 21:44

Andre Onana, implicat într-un accident rutier teribil. Şi fratele său se afla în maşină
Extra • 22 martie, 12:52

E bătaie mare pe Malcom Edjouma, jucătorul de titlu al lui Gigi Becali! Ce s-a întâmplat imediat după transferul la FCSB
Fotbal intern • 13 februarie, 14:57

Cupa Africii. Insulele Comore au băgat un fundaș cu bandă izolatoare în poartă!
Fotbal extern • 25 ianuarie, 16:06

Tragedie la Cupa Africii pe Națiuni! 6 morți și 40 de răniți în stare gravă! Momente dramatice înainte de Camerun – Insulele Comore. ”Sunt în condiții disperate”
Extra • 25 ianuarie, 1:04
NEWS ALERT

Poveste uimitoare la Cupa Africii pe Națiuni! Insulele Comore, echipa fără portar și cu om eliminat din minutul 7, a pierdut doar cu 1-2 meciul cu Camerun
Fotbal extern • 25 ianuarie, 0:11