Cori Gauff, fericită după ce a auzit schimbarea radicală de la US Open 2024: „Aveau un dezavantaj enorm”

Cori Gauff, la ceremonia de premiere de la US Open: ”Vreau să le mulțumesc celor care nu au crezut în mine”
US Open • 10 septembrie, 11:35

Scene șocante la US Open 2023. Un spectator, scos încătușat din tribune, după ce și-a lipit tălpile de scările arenei
US Open • 8 septembrie, 8:55

Aryna Sabalenka – Coco Gauff e finala de la US Open 2023. Revenire senzațională a Arynei, după ce a pierdut primul set cu 6-0
US Open • 8 septembrie, 8:29

Simona Halep, prima reacție după ce a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în semifinale la Toronto: “Am muncit punct după punct”
Tenis • 12 august, 22:09

Simona Halep – Cori Gauff 6-4, 7-6. Campioana noastră s-a calificat în semifinale la Toronto, după un meci complicat în fața americancei
WTA • 12 august, 21:50

Cori Gauff, speriată de Simona Halep înaintea meciului de la Toronto: “Nu am niciun plan! Am fost depășită mental!”. Ce a spus despre româncă
Tenis • 12 august, 17:07

Simona Halep a primit o veste excelentă înaintea meciului cu Cori Gauff, de la Toronto! Anunțul făcut de Patrick Mouratoglou
Tenis • 12 august, 16:12

Mihaela Buzărnescu, aproape să rateze Wimbledon din cauza accidentării: „Nu m-aş fi gândit că voi mai juca”
Wimbledon • 2 iulie, 9:57

Cori Gauff a început sa plângă după ce a pierdut finala Roland Garros 2022. Mesaj superb pentru Iga Swiatek
Roland Garros • 4 iunie, 18:20

Iga Swiatek, reacție în lacrimi după ce a câștigat Roland Garros 2022: „Doamne!” Discurs emoționant pentru poporul ucrainean
Roland Garros • 4 iunie, 17:49

Iga Swiatek – Cori Gauff 6-1, 6-3. Poloneza a câștigat Roland Garros 2022!
Roland Garros • 4 iunie, 17:10

Cori Gauff, criză de plâns după ce Simona Halep a eliminat-o de la Madrid Open! Unde s-a ascuns americanca
WTA • 3 mai, 9:25

Ons Jabeur, discurs amuzant. Motivul pentru care le-a cerut spaniolilor să o încurajeze în meciul cu Simona Halep, din „sferturi” de la Madrid Open 2020
WTA • 2 mai, 20:19

Simona Halep a depăşit-o pe Maria Sharapova în clasamentul all time al câştigurilor din tenis. La câţi bani a ajuns după victoria cu Cori Gauff
WTA • 2 mai, 19:48

Simona Halep îşi cunoaşte adversara din sferturile de finală de la Madrid Open! „Simo” va întâlni cea mai bună jucătoare rămasă în competiţie
Tenis • 2 mai, 19:20

Simona Halep – Cori Gauff 6-4, 6-4. „Simo” este în sferturile de finală de la Madrid Open 2022. Victorie de senzaţie a româncei!
Tenis • 2 mai, 18:30

Cori Gauff, primele declarații despre meciul cu Simona Halep, din optimile de la Madrid: „Sunt nerăbdătoare să joc din nou împotriva ei”
Tenis • 2 mai, 9:48

Simona Halep este favorită certă în meciul cu Cori Gauff, de la Madrid! Ce cotă are la calificarea în sferturi
Tenis • 2 mai, 8:31

Simona Halep o laudă pe Cori Gauff înaintea duelului din optimile de la Madrid Open: „Este periculoasă oricând, o adversară dificilă!”
Tenis • 1 mai, 21:05

Când se joacă Simona Halep – Cori Gauff, meciul din optimile de finală de la Madrid Open 2022. Organizatorii au anunţat ora de start
WTA • 1 mai, 18:38

Simona Halep – Cori Gauff, în „optimi” la Madrid Open 2022. „Simo” are amintiri plăcute cu americanca de 18 ani. Ce s-a întâmplat în precedentele meciuri directe
WTA • 1 mai, 0:25

„Explozie” de bucurie! Cum a reacţionat Simona Halep după ce a învins-o pe Cori Gauff şi s-a calificat în optimile de finală de la Indian Wells
WTA • 14 martie, 9:06

“Flying Simo”! Simona Halep a oferit imaginea zilei la Indian Wells, în meciul câștigat cu Cori Gauff. Cum a fost surprinsă campioana noastră
Tenis • 14 martie, 8:58

Simona Halep – Cori Gauff 6-3, 6-4 | Reacția americancei, eliminată de la Indian Wells chiar de ziua ei: “Am simțit-o pe pielea mea!”. Ce a spus despre Simo
Tenis • 14 martie, 8:39

Indian Wells | Simona Halep – Cori Gauff 6-3, 6-4. Simo, prima reacție după calificarea în optimi: “N-am vorbit mult pe teren!”. Ce a spus despre adversara sa și problemele cauzate de vânt
Tenis • 14 martie, 5:47

Simona Halep – Cori Gauff 6-3, 6-4! Victorie răsunătoare! Simo se califică în optimile Indian Wells, după o prestație de vis! Urmează duelul 100% românesc cu Sorana Cîrstea
Tenis • 14 martie, 4:50

Simona Halep îi poate strica americancei Cori Gauff petrecerea de majorat. Declaraţii amuzante înaintea meciului de la Indian Wells: „Nu vor mai trebui să îmi completeze părinţii documentele!”
WTA • 12 martie, 19:01

Absenţe uriaşe la Jocurile Olimpice 2020! Matteo Berrettini şi Cori Gauff, OUT de la Tokyo
JO 2020 • 19 iulie, 9:11

Mesaj tulburător după ce SUA a fost cuprinsă de proteste violente, după moartea lui George Floyd: "Eu sunt următoarea?"
Diverse • 30 mai, 6:17