Barcelona bagă mâna în buzunar pentru jucătorul exilat de Manchester United! Oferta făcută de catalani: „Ar fi o mutare de vis”
La Liga • 24 ianuarie, 9:57

„M-aș putea descurca la orice echipă!” Cosmin Contra visează să revină în La Liga: „Rezultatele vorbesc!”
La Liga • 13 ianuarie, 13:15

Andrei Raţiu, martorul unor scene incredibile în Getafe – Rayo Vallecano 0-2! Echipa adversă a încheiat meciul în 8 jucători!
La Liga • 2 ianuarie, 23:43

Mason Greenwood a revenit pe teren după aproape 2 ani de absenţă! Englezul, întâmpinat cu ostilitate în Spania!
La Liga • 18 septembrie, 13:15

Jude Bellingham a „salvat-o” pe Real Madrid! Starul englez a egalat performanţa lui Cristiano Ronaldo
La Liga • 2 septembrie, 19:55

Xavi a avut dreptate! Cât timp a fost mingea în joc în meciul dintre Getafe şi Barcelona, prelungit cu 26 de minute
La Liga • 14 august, 17:13

Xavi a răbufnit după ce a fost eliminat în Getafe – Barcelona 0-0: „O ruşine!”
La Liga • 14 august, 10:22

VAR a validat un gol al lui Atletico Madrid după ce marcatorul a fost scos din teren! Întreaga echipă s-a îngrămădit pe bancă
La Liga • 5 februarie, 8:50
Foto

Scor halucinant la pauză în Atletico Madrid – Getafe! S-au marcat șase goluri, iar Luis Suarez a ratat penalty. Echipa lui Diego Simeone, record negativ istoric pe ”Wanda Metropolitano”
Fotbal extern • 12 februarie, 23:30

”Au fost în vacanță!” Carlo Ancelotti, un car de nervi după Getafe – Real Madrid 1-0. Karim Benzema, luat la țintă: ”N-a jucat bine!”
Fotbal extern • 2 ianuarie, 19:22

Barcelona – Getafe 5-2 | Lionel Messi l-a egalat pe Cristiano Ronaldo în lupta pentru "Gheata de Aur". Amândoi au şanse infime la trofeu!
Fotbal • 23 aprilie, 6:22

Lionel Messi are Super Liga lui! Starul argentinian a fost uriaș în Barcelona – Getafe 5-2. Cifre monstruoase
Fotbal extern • 22 aprilie, 20:54

Primera Division. Echipă. Getafe. 450 de minute fără gol. Niciun șut pe poartă în trei meciuri!
Fotbal extern • 15 februarie, 11:15

Juventus – Inter 0-0. Ronaldo şi Drăguşin, la un singur meci de un nou trofeu! Real Madrid – Getafe 2-0. Zidane, la cinci puncte de liderul Atletico
Fotbal extern • 9 februarie, 20:50