rennes

AC Milan şi Marseille s-au calificat în optimile Europa League! Roma s-a impus dramatic cu Feyenoord. Toate rezultatele
Europa League • 23 februarie, 0:00

Pau Lopez, jucătorul primei reprize în Rennes – Marseille! Spaniolul, intervenţii de senzaţie în Cupa Franţei
AntenaPLAY • 21 ianuarie, 23:24
Video

Tragerea la sorţi a şaisprezecimilor Cupei Franţei! Rennes – Marseille, cel mai tare duel care se va vedea în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 9 ianuarie, 10:58

Ladislau Boloni, înfrângere categorică la revenirea în Ligue 1! Metz a pierdut la scor meciul cu Rennes
Ligue 1 • 13 august, 21:13

Omagiu adus jurnalistului decedat în Ucraina, la partida Rennes – Troyes! Scene emoţionante în Ligue 1
Extra • 14 mai, 18:39

Fanii lui PSG l-au huiduit pe Lionel Messi, înaintea partidei cu Rennes! Ce îi deranjează pe suporteri
Ligue 1 • 19 martie, 19:22

Marseille – Rennes 1-0. OM s-a calificat în optimile Cupa Franței! Spectacol total, în exclusivitate în AntenaPLAY
Fotbal extern • 20 ianuarie, 23:55

Neymar, făcut praf de jurnaliștii francezi: „E cel mai mare eșec din istoria fotbalului!”
Fotbal extern • 16 ianuarie, 18:07

Mathys Tel, înlocuitor pentru Robert Lewandowski. Bayern îi plăteşte 30 de milioane de euro lui Rennes pentru atacantul de 17 ani
Bundesliga • 25 iulie, 10:56

Lionel Messi și Kylian Mbappe, eroi în PSG – Rennes 1-0! Vedetele Parisului au decis confruntarea în minutul 90+2
Fotbal extern • 12 februarie, 0:17

Tottenham, afară din cupele europene! Decizia luată de UEFA
Fotbal extern • 20 decembrie, 13:30

Mauricio Pochettino, explicaţii după dezastrul din Rennes – PSG 2-0. „Este responsabilitatea tuturor!”. Niciun şut pe poartă pentru Messi, Neymar şi Mbappe!
Fotbal extern • 3 octombrie, 18:26

OFICIAL | Lovitură de proporţii reuşită de Real Madrid! „Galacticii” au transferat „perla” dorită de giganţii Europei! Suma pe care o plătesc
Fotbal extern • 31 august, 19:40

Uluitor! La doar 18 ani, Eduardo Camavinga are deja un stadion care îi poartă numele
Fotbal extern • 27 iunie, 11:30

Răzvan Marin, duel de vis cu Neymar şi Mbappe în Ligue 1. Ce echipă a pus ochii pe mijlocaşul român
Fotbal extern • 25 august, 16:27