sergio perez

Programul complet al Marelui Premiu de la Miami (3-5 mai, AntenaPLAY)! Calificările şi cursele sunt şi pe Antena 3 CNN
AntenaPLAY • 30 aprilie, 11:55

Red Bull a atins o bornă fabuloasă în Formula 1™, după ce Max Verstappen a obținut pole-position-ul în China
AntenaPLAY • 20 aprilie, 11:57

Max Verstappen, prima reacţie după ce a triumfat în Marele Premiu al Japoniei: „Trebuia să facem o cursă mare!”
AntenaPLAY • 7 aprilie, 10:28

Max Verstappen a câştigat Marele Premiu al Japoniei! Cursa a fost live pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 7 aprilie, 10:00

Sergio Perez a dezvăluit cum va încerca să îl învingă pe Max Verstappen: „Rareori are slăbiciuni sau face greşeli”
AntenaPLAY • 2 aprilie, 23:35

Şefii lui Red Bull, uimiţi de Carlos Sainz: „E fascinant”. Mesaj clar pentru Sergio Perez, după primele trei curse ale sezonului
AntenaPLAY • 30 martie, 16:45

Sergio Perez, penalizat cu trei locuri pe grila de start a Marelui Premiu al Australiei
Formula 1 • 23 martie, 11:33

Carlos Sainz a câștigat Marele Premiu al Australiei! Max Verstappen și Lewis Hamilton au abandonat
AntenaPLAY • 23 martie, 8:00

Mai mult de jumătate din piloţii de Formula 1™ nu au echipă pentru sezonul viitor! Cine are locul asigurat în 2025
AntenaPLAY • 20 martie, 19:29

Sergio Perez a vorbit despre presiunea uriaşă de la Red Bull: „E un motiv pentru care mulţi piloţi nu au supravieţuit aici”
AntenaPLAY • 18 martie, 18:34

Christian Horner, ultimatum pentru Sergio Perez: „Am 16 piloţi disperaţi să obţină un loc la Red Bull”
AntenaPLAY • 17 martie, 11:02

Red Bull, bornă uriaşă atinsă după succesul din Marele Premiu al Arabiei Saudite! Verstappen şi Perez, pe urmele lui Mercedes
AntenaPLAY • 10 martie, 18:50

Sergio Perez, după dubla lui Red Bull de la Marele Premiu al Bahrainului: „Avem multe de învăţat după cursa asta”
Formula 1 • 3 martie, 10:24

Max Verstappen, în pole-position la Montreal. Olandezul este favorit în Marele Premiu al Canadei
Alte sporturi • 18 iunie, 10:31

Max Verstappen a câştigat Marele Premiu de la Miami! Cursă fabuloasă pentru campionul mondial, după ce a luat startul de pe nouă
Formula 1 • 8 mai, 8:40

Sergio Perez are încredere că poate deveni campion mondial în Formula 1: „Nu sunt un pilot bun doar pe circuitele stradale!”
Formula 1 • 6 mai, 19:13

Șeful de la Red Bull asigură că nu vor exista ordine de echipă: „Max Verstappen și Sergio Perez sunt liberi să se dueleze pentru titlu!”
Formula 1 • 2 mai, 17:11

Sergio Perez a câștigat Marele Premiu al Azerbaidjanului! Max Verstappen, învins de colegul de echipă pe străzile din Baku
Formula 1 • 30 aprilie, 16:22

Red Bull, mare favorită la victorie în Marele Premiu al Australiei. Max Verstappen își poate consolida avantajul în clasamentul general
Formula 1 • 29 martie, 17:08

Sergio Perez a câştigat Marele Premiu al Arabiei Saudite! Max Verstappen s-a clasat pe 2, după ce a plecat în cursă de pe 15
Formula 1 • 19 martie, 22:31

Sergio Perez i-a stricat petrecerea de titlu lui Max Verstappen! Mexicanul s-a impus în Marele Premiu din Singapore
Formula 1 • 2 octombrie, 18:49

Cristina Neagu, prezentă la boxele Red Bull, în timpul calificărilor de Formula 1 de la Silverstone
Moto • 3 iulie, 10:00

Farsa pe care Verstappen i-a făcut-o colegului său, Sergio Perez, de Crăciun. Cum l-a păcălit că i-a luat o mașină de 150.000 de euro
Extra • 24 decembrie, 19:37

Nebunie totală în Marele Premiu al Azerbaidjanului. Verstappen a suferit un accident, iar Hamilton a gafat incredibil! Victorie uriaşă pentru Sergio Perez
Formula 1 • 6 iunie, 17:47