Foto

Fiica lui Gabi Balint, mai provocatoare ca niciodată. A renunţat la sutien şi a făcut totul public

Valentin Pîrcălabu Publicat: 5 martie 2024, 8:51

Comentarii
Fiica lui Gabi Balint, mai provocatoare ca niciodată. A renunţat la sutien şi a făcut totul public

Colaj Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Fiica lui Gabi Balint a avut o apariţie mai provocatoare ca niciodată. Denisa este fiica cea mare a fostului mare internaţional român şi este de o frumuseţe ieşită din comun.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Denisa Balint este o prezenţă activă pe reţelele de socializare. Fiica fostului atacant al României postează imagini provocatoare. Iar cea mai recentă este una de-a dreptul incendiară. A renunţat la sutien şi imaginea a devenit virală. (VEZI IMAGINI INCENDIARE CU FIICA LUI GABI BALINT ÎN GALERIA FOTO)

Fiica lui Gabi Balint, mai provocatoare ca niciodată. A renunţat la sutien şi a făcut totul public

Denisa Balint este recunoscută pentru dezinvoltura ei afişată pe reţelele de socializare. Fiica lui Gabi Balint e urmărită de 13.000 de persoane pe Instagram. Ea a publicat, de-a lungul timpului, nenumărate imagini în care apărea în ipostaze sexy şi de fiecare dată internauţii au fost impresionaţi.

Denisa Balint are 24 de ani. Tânăra, care este model, a absolvit facultatea în Spania. Ea a terminat Institutul European de Design.

Gabi Balint, dezvăluiri la AS.ro LIVE

Gabi Balint a dezvăluit la AS.ro LIVE cum a ajuns să bată penalty în finala Cupei Campionilor Europeni, câștigată de Steaua, la penalty-uri, în fața Barcelonei, scor 2-0.

Reclamă
Reclamă

Marius Lăcătuș a fost cel care l-a convins pe Balint să bată penalty. Ambii erau extrem de tineri, ”Fiara” avea 22 de ani, în timp ce Balint avea 23 de ani.

Aveam 23 de ani eu, 22 de ani el. Tot ce am scris eu, așa s-a întâmplat. Eu am bătut penalty pentru că m-a pus el. A zis el: hai. Am zis, eu mai mare ca el, ziceam să nu fiu eu mai așa, am zis: da, mă, bat, dar dacă nu mă întreabă nimeni. După, el a zis: nea Imi, hai că dăm noi”, a dezvăluit Balint la AS.ro LIVE.

Balint a dezvăluit că el și colegii săi au petrecut cu vin, după finala Cupei Campionilor Europeni câștigată de Steaua în 86, în fața celor de la Barcelona.

Reclamă

Nu am știut să ne bucurăm atunci. Noi am realizat atunci când am venit în țară, când am văzut puhoiul de lume la aeroport. Ne-am distrat puțin la hotel, acolo. Ne-au făcut spaniolii un tort, am avut niște vin de-al nostru. Nimeni nu ne știa pe acolo. Am ieșit puțin cu Belo la cumpărături”, a mai spus Balint.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va marca mai multe goluri la acest mondial între Messi şi Ronaldo?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
18:16

Julian Alvarez și-a decis viitorul! Cu cine vrea să semneze după ce și-a cerut transferul de la Atletico

18:05

Omul care a blocat Anglia: de la vânzător de pungi și taxator de autobuz la erou în fața lui Kane și Saka

17:55

Suma pe care o va primi Istvan Kovacs după ce a fost delegat la meciul Argentinei de la Mondial!

17:42

Jose Mourinho “rupe tăcerea” după ce a revenit la Real Madrid: “Am venit să ajut, nu să critic”

17:38

Fundaş din Spania pentru Dinamo! Jucătorul s-a alăturat cantonamentului “câinilor”

17:17

VideoAntenaSport Update. Cele mai tari știri ale zilei de 24 iunie

1 Cum arată în timp real şaisprezecimile Campionatului Mondial 2026. Update după fiecare meci 2 Istvan Kovacs, delegat din nou la Cupa Mondială! Meci uriaș pentru arbitrul român 3 Campionatul Mondial 2026 | Rezultate, program şi clasamente de la turneul final din Statele Unite, Canada şi Mexic 4 VIDEOCristiano Ronaldo, replică pentru Lionel Messi! Record istoric în meciul cu Uzbekistan, LIVE pe AntenaPLAY 5 FotoDiferenţa de vârstă dintre Lionel Messi şi soţia lui, Antonella. Povestea lor de dragoste, scenariu de film 6 Denis Drăguş a decis dacă vine la FCSB: “Onorat”
Citește și