Dinamo a început deja campania de achiziții, iar primele nume aduse sunt ale unor tineri de viitor.
După transferul lui Ianis Doană, gruparea din Ștefan cel Mare ar fi ajuns la un acord și cu Adriano Manole, unul dintre cei mai apreciați tineri de la FC Argeș.
Potrivit Pro Sport, mijlocașul în vârstă de 18 ani ar fi semnat un contract valabil pe trei sezoane, cu opțiune de prelungire pentru încă trei ani. De asemenea, Adriano Manole ar urma să primească un salariu lunar de aproximativ 1.500 de euro.
Fotbalistul ar fi decis să plece de la FC Argeș, nemulțumit că a jucat destul de puțin.
El a bifat doar șapte partide în tricoul piteștenilor în actuala ediție de campionat.
- Ioan Ovidiu Sabău, prezentat oficial la Farul! Gică Popescu: “L-am dorit de mult timp”
- Valentin Țicu rămâne în Liga 1 după despărțirea de Dinamo. Cu cine a semnat fundașul
- Echipa sezonului din Liga 2. Câte un jucător de la Dinamo şi FCSB şi-au făcut loc în primul 11
- Anderson Ceara, noul transfer al FCSB-ului, a vorbit despre presiunile lui Gigi Becali! Ce a spus de Mondial
- OFICIAL | Matei llie a plecat de la CFR Cluj. Tânărul fundaș a fost prezentat deja la noul club
































