atalanta

Sergio Ramos, alături de Karim Benzema
Fotbal • pe 17.03.2021 la 08:41

Sergio Ramos a făcut show în Real Madrid - Atalanta 3-1. Ce a spus căpitanul "galacticilor" când a fost întrebat despre viitorul lui la campioana Spaniei!

• Ramos a atins o bornă uriaşă
  • Contractul fundaşului central expiră la finalul sezonului
Real Madrid, victorie cu Atalanta
Fotbal extern • pe 16.03.2021 la 23:43

Seară de vis în Champions League! Real Madrid şi Manchester City s-au calificat în sferturile de finală. Benzema, Ramos şi De Bruyne au făcut show

• Real Madrid - Atalanta 3-1
  • Manchester City - Monchengladbach 2-0
A vândut mărgele pe stradă, acum e amenințare pentru Real Madrid: 19 goluri în 35 de partide!
Fotbal extern • pe 15.03.2021 la 13:42

• Are 36 de meciuri la echipa națională
  • La Atalanta marchează un gol la fiecare două partide jucate
Inter
Fotbal extern • pe 08.03.2021 la 23:55

Inter - Atalanta 1-0 | Pas uriaș spre titlu pentru echipa lui Antonio Conte! "Nerazzurrii" s-au distanțat la 6 puncte în fruntea clasamentului

• Inter - Atalanta 1-0
  • Pas uriaș spre titlu pentru Inter
Zinedine Zidane, antrenor Real Madrid
Fotbal • pe 25.02.2021 la 10:13

"Aţi văzut cum râdea Zidane?!" Fabio Capello o ironizează pe Real Madrid, după victoria cu scandal contra lui Atalanta

• Atalanta - Real Madrid 0-1
  • Italienii, în 10 jucători, din minutul 17
Gian Piero Gasperini, în timpul meciului Atalanta - Real Madrid 0-1
Fotbal extern • pe 25.02.2021 la 09:41

Gian Piero Gasperini a "tunat" la finalul duelului Atalanta - Real Madrid 0-1. "Meciul a fost distrus de un incident"

• Atalanta - Real Madrid 0-1, în turul optimilor Champions League
  • Remo Freuler a fost eliminat încă din minutul 18.
Ferland Mendy, Atalanta - Real Madrid, Champions League
Fotbal extern • pe 24.02.2021 la 22:50

Champions League | Atalanta - Real Madrid 0-1. Gol Mendy, în minutul 86. VAR-ul nu a corectat o eliminare gratuită! Gladbach - Manchester City 0-2. Englezii, de neoprit la Budapesta

• Atalanta-Real Madrid 0-1
  • Gladbach - City 0-2
Radu Drăguşin, marcator în Albinoleffe-Juventus U23
Fotbal • pe 13.02.2021 la 17:18

VIDEO | Radu Drăguşin a spart gheaţa! Primul gol al românului la profesionişti. A reuşit o "capodoperă" în tricoul lui Juventus!

• Fundaşul român a înscris în premieră
  • Trei echipe îşi doresc să îl transfere pe Drăguşin
Zlatan
Fotbal extern • pe 24.01.2021 la 09:51

Zlatan Ibrahimovic l-a umilit pe Duvan Zapata după ruşinea cu Atalanta. "Am mai multe goluri decât ai tu meciuri jucate". E incredibil ce arată statistica

• Milan - Atalanta 0-3
  • Replica lui Ibrahimovic pentru Duvan Zapata
Ianis Hagi
Fotbal extern • pe 23.01.2021 la 23:40

Meciuri spectaculoase în Europa! Ianis Hagi, o nouă pasă decisivă pentru Rangers. AC Milan s-a făcut de râs cu Atalanta. Real Madrid, victorie fără emoţii!

• Ianis Hagi a fost titluar la Rangers
  • Karim Benzema a dat recital în tricoul Realului
Forţează Mircea Lucescu un comeback în Serie A? Declaraţia surprinzătoare a românului: "M-aş vedea pe banca lor!"
Fotbal extern • pe 27.10.2020 la 20:34

• Mircea Lucescu, declaraţie surprinzătoare
  • Echipa din Serie A care l-a cucerit pe român
Gian Piero Gasperini
Fotbal extern • pe 31.08.2020 la 18:40

Alertă în Italia! Trei cazuri de COVID-19 la Atalanta. "Jucătorii sunt deja în izolare"

• Atalanta a ajuns în acest sezon până în sferturile UEFA Champions League
  • Italienii au fost eliminaţi de PSG cu scorul de 1-2
PSG Atalanta
Fotbal extern • pe 12.08.2020 la 22:40

ULUITOR! Răsturnare fabuloasă de scor în sferturile UEFA Champions League. PSG a răpus-o pe Atalanta. Golul calificării a fost înscris în minutul 90+3!

• PSG s-a calificat în semifinalele competiţiei stelelor
  • Marquinhos şi Choupo-Moting au marcat golurile victoriei
  • Campionii Franţei vor juca împotriva lui Leipzig sau Atletico Madrid
Cristiano Ronaldo, un nou obiectiv uluitor la 35 de ani! Speră la Gheata de Aur, după ce a dat două goluri cu Atalanta
Fotbal extern • pe 12.07.2020 la 11:01

• Cristiano Ronaldo ţinteşte Gheata de Aur
  • Portughezul a dat două goluri cu Atalanta
  • Juventus, aproape de un nou titlu în Serie A
Fotbal extern • pe 31.05.2020 la 16:01

Gian Piero Gasperini a dezvăluit că avea deja coronavirus la returul meciului considerat o "bombă biologică"

• Man are contract cu FCSB până în 2022
EXCLUSIV | Ovidiu Haţegan, confesiuni despre meciul după care şi-a făcut testul de coronavirus: "Ne lăcrimau ochii"
Fotbal • pe 02.04.2020 la 22:00