esbjerg

Rapid a fost eliminată din Liga Campionilor, după ce a pierdut la scor partida cu Esbjerg
Handbal • 18 februarie, 20:30

Esbjerg – Rapid 30-28. Înfrângere pentru vicecampioana României în primul meci din Liga Campionilor
Handbal • 10 septembrie, 19:16

Adi Vasile, după CSM București – Esjberg 31-33: „Avem nevoie de arbitraj video!”
Handbal • 7 mai, 19:37

Laura Glauser, portărița de la CSM București, în lacrimi după returul cu Esbjerg. „Tigroaicele” au ratat calificarea în Final Four
Handbal • 7 mai, 18:47

Momentul controversat care a decis calificarea în Final Four! Emilie Arntzen a văzut uşor cartonaşul roşu. Şi Pintea a privit finalul meciului din tribună
Handbal • 7 mai, 18:35
Foto

CSM București – Esbjerg 31-33, în returul din sferturile Ligii Campionilor. „Tigroaicele”, fără răspuns în fața danezelor. Cristina Neagu și coechipierele au ratat calificarea în Final Four
Handbal • 7 mai, 18:12

Jucătorii de la FCSB au fost prezenți la CSM București – Esbjerg. „Tigroaicele”, susținute de vicecampionii României
Handbal • 7 mai, 17:24
Foto

Cristina Neagu, mesaj de luptă înaintea returului cu Esbjerg: „Nu mă tem de nimic. Nu e imposibil de întors”
Handbal • 5 mai, 20:51

Adi Vasile, după Esbjerg – CSM București 32-28, în sferturile Ligii Campionilor: ”Am rămas cu un gust amar”
Handbal • 30 aprilie, 21:34

Esbjerg – CSM Bucureşti 32-28. Cristina Neagu&Co, învinse din nou de daneze!
Handbal • 30 aprilie, 17:30

S-a stabilit programul sferturilor Ligii Campionilor! Când vor evolua Rapid și CSM București
Handbal • 31 martie, 13:06

CSM București o va întâlni pe Team Esbjerg în „sferturile” Ligii Campionilor! Duel de „foc” între Cristina Neagu și Nora Mork
Handbal • 26 martie, 18:39

Reacția Cristinei Neagu după eliminarea din Liga Campionilor. Jucătoarele de la CSM București, așteptate cu flori la aeroport
Handbal • 9 mai, 19:03

Esbjerg – CSM Bucureşti 27-27 | Campioana României a ratat calificarea în Final Four-ul Ligii Campionilor. Cristina Neagu, cea mai bună marcatoare a „tigroaicelor”
Handbal • 8 mai, 18:44

Cristina Neagu, gata de show în CSM București – Esbjerg: „Sunt motivată să dau tot ce am mai bun!”
Handbal • 29 aprilie, 21:27