iordania

Iordania – Qatar 1-3, în AntenaPLAY! „Magicianul” Akram Afif, hat-trick în finală. Qatar a câştigat Cupa Asiei 2023
AntenaPLAY • 10 februarie, 19:10

Iordania – Qatar e finala Cupei Asiei. Duelul e sâmbătă, de la ora 17:00, exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 7 februarie, 21:15

Mousa Al-Tamari, reuşită superbă în Iordania – Coreea de Sud! A plecat din propria jumătate şi a marcat golul carierei
AntenaPLAY • 6 februarie, 20:16
Video

Surpriză uriaşă la Cupa Asiei: Iordania a învins Coreea de Sud şi s-a calificat pentru prima oară în marea finală
Cupa Asiei • 6 februarie, 19:00

Australia – Coreea de Sud 1-2, în AntenaPLAY! Starul Son şi-a dus echipa în semifinalele Cupei Asiei cu un gol în prelungiri
AntenaPLAY • 2 februarie, 20:10

Moment incredibil la Cupa Asiei! Jurnaliştii au sărit să-l bată pe selecţioner, după ce naţionala lor a fost eliminată
AntenaPLAY • 30 ianuarie, 11:10

Qatar s-a calificat în sferturile Cupei Asiei, după victoria cu Palestina! Iordania, victorie dramatică, live în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 29 ianuarie, 19:55

Iordania, calificare dramatică în sferturile Cupei Asiei, după un final nebun de meci! Revenire fabuloasă în prelungiri
AntenaPLAY • 29 ianuarie, 17:12
Video

Arabia Saudită – Thailanda 0-0 şi Kirghizstan – Oman 1-1 au fost în AntenaPLAY! Toate rezultatele zilei de la Cupa Asiei
AntenaPLAY • 25 ianuarie, 19:00

Malaezia – Iordania 0-4 a fost în AntenaPLAY! Indonezia – Irak 1-3 și Coreea de Sud – Bahrain 3-1, la Cupa Asiei
AntenaPLAY • 15 ianuarie, 21:35

Al Mardi, gol fabulos în Malaezia – Iordania! Imagini cu reușita spectaculoasă de la Cupa Asiei
AntenaPLAY • 15 ianuarie, 20:00

Scandal mondial în fotbalul feminin. Zo(hr)e(h), fii bărbată!
Fotbal extern • 16 noiembrie, 13:18