strasbourg

Le Puy F.43 Auvergne – Rennes 1-3, în AntenaPLAY. Spectacol în sferturile Cupei Franţei
AntenaPLAY • 29 februarie, 23:45

PSG e campioana Franţei! Parizienii au devenit echipa cu cele mai multe titluri din Ligue 1!
Ligue 1 • 27 mai, 23:30

Sorana Cîrstea, eliminată în primul tur de la Strasbourg
Tenis • 22 mai, 15:23

Andorra – România LIVE VIDEO | Ionuţ Radu a apărat un penalty în Strasbourg – Auxerre: „Gardianul nostru!”
Ligue 1 • 19 martie, 16:44

Cupa Franţei | Angers, calificată dramatic la penalty-uri, în exclusivitate pe AntenaPLAY! Toate rezultatele zilei, AICI
Ligue 1 • 6 ianuarie, 21:10

Kylian Mbappe, mesaj pentru fani după ce a fost salvatorul lui PSG în minutul 90+5: „Sunt hotărât să aduc toate trofeele înapoi!”
Ligue 1 • 29 decembrie, 8:42

PSG – Strasbourg 2-1 și Leeds – Manchester City 1-3. Kylian Mbappe a adus victoria parizienilor în minutul 90+5! „Dublă” pentru Erling Haaland
Premier League • 28 decembrie, 23:57

Neymar, eliminat după o simulare în PSG – Strasbourg! Brazilianul a fost huiduit de fani
Ligue 1 • 28 decembrie, 23:42

Strasbourg – PSG 3-3 | Campioana Franţei, egalată în 90+2! Kylian Mbappe a „strălucit”: „dublă” de senzaţie şi assist
Ligue 1 • 29 aprilie, 23:58

Kylian Mbappe, răspuns în stil de mare campion. Huiduit de fanii lui PSG, superstarul a arătat de ce este capabil. Gol și assist în două minute!
Fotbal extern • 14 august, 23:11

Sorana Cîrstea, salt important în clasamentul WTA după ce a jucat finala la Strasbourg. Pe ce loc au ajuns Simona Halep şi celelalte românce!
WTA • 31 mai, 10:24

Sorana Cîrstea și-a aflat adversara din finala de la Strasbourg. La ce oră se joacă meciul
WTA • 28 mai, 20:35

Sorana Cîrstea, în finală la Strasbourg! Victorie incredibilă în fața polonezei Magda Linette: „Am jucat foarte solid!”
WTA • 28 mai, 17:37

Sorana Cîrstea, în semifinale la Strasbourg! Victorie impresionantă contra unei favorite: „Mi-e ruşine!”
Tenis • 27 mai, 14:13

Sorana Cîrstea – Venus Williams 6-1, 2-6, 6-1! Victorie spectaculoasă pentru Sorana, la Strasbourg. Cu cine va juca în turul următor!
WTA • 24 mai, 21:43