Ai grijă ce arăți la cameră! Neymar a făcut public numărul unui coleg de națională în timpul unei transmisiuni live. Ce a urmat întrece orice imaginație

Gal Dorin Publicat: 22 octombrie 2020, 5:52

Comentarii
Ai grijă ce arăți la cameră! Neymar a făcut public numărul unui coleg de națională în timpul unei transmisiuni live. Ce a urmat întrece orice imaginație

Neymar și Richarlison în timpul unui meci pentru Brazilia

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Mulți sportivi au încercat să ajungă mai aproape de fani în contextul pandemiei de coronavirus folosindu-se de transmisiunile live pe Internet. Uneori se dezvăluie însă și lucruri ce ar trebui ascunse, așa cum s-a întâmplat în cazul lui Neymar.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Brazilianul l-a sunat în direct pe Richarlison, colegul său din naționala Selecao. Pentru a dovedi că este real, el a arătat telefonul la cameră, fără a-și da seama că fanii vor vedea astfel numărul de telefon al atacantului lui Everton.

Reacția lui Richarlison: ”Ești un geniu, Neymar”

În doar câteva minute, Richarlison a primit mai mult de 10.000 de mesaje pe WhatsApp de la fani care au fost atenți în timpul transmisiunii lui Neymar.

Neymar i-a cerut scuze râzând prietenului său și l-a anunțat că va trebui să își schimbe numărul de telefon. Richarlison i-a ”mulțumit” pe Twitter:

Reclamă
Reclamă

”Mulțumesc, Neymar. Ești un geniu!”

După 10 minute, Richarlison a revenit cu o nouă ”mulțumire”:

Reclamă

”5 minute și deja am mai mult de 10 mii de mesaje. Mulțumesc, Neymar!”

”Te iubește lumea!”, a replicat amuzat starul lui Paris Saint-Germain.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Reușește Cristi Chivu să facă dubla campionat - Cupa Italiei cu Inter?
Loading ... Loading ...
Citește și:
10:28

VideoToată lumea la World Cup 2026, toată lumea în Universul Antena. Cele mai frumoase goluri

10:21

Continuă tensiunile la Rapid. Victor Angelescu, anunţ despre amenzile date: “Sunt supărat. Nu el e principalul vinovat”

10:06

Ce mesaj a primit Cristi Chivu de la Jose Mourinho, după titlul cucerit cu Inter. Italienii au aflat tot

9:56

Fanii lui Dinamo, ultimatum pentru conducere în privinţa schimbării siglei. Cerinţă de urgenţă: “În maxim 48 de ore”

9:44

Americanii au anunţat “jobul de vis” plătit cu 50.000 de dolari pe durata Campionatului Mondial 2026

9:35

Hotelierii americani au dat cărţile pe faţă! Ce se întâmplă cu doar o lună înainte de Campionatul Mondial 2026

1 Transferul oficial anunțat cu câteva ore înainte de Arsenal – Atletico! Clauză: 70 de milioane de euro 2 Șoc la CFR Cluj! Plecare din conducerea clubului: “Demisia am depus-o de ieri. Nu vreau să mă asociez cu ei” 3 Gigi Becali n-a stat pe gânduri: pe cine vrea premier al României, după căderea Guvernului lui Ilie Bolojan 4 UPDATECum a votat Gigi Becali la moțiunea de cenzură împotriva Guvernului. Apariție rară în Parlamentul României 5 Mihai Stoica a anunțat decizia luată de Gigi Becali, în privința noului antrenor de la FCSB: „Cu el va vorbi. Suntem obligați” 6 Dumitru Dragomir, sfat pentru Dan Şucu! A numit antrenorul ideal pentru Rapid: “Îi dai 20.000 de euro”
Citește și