Publicat pe 26.10.2020 la 20:08 Actualizat pe 26.10.2020 la 22:20

O tânără geloasă a răpit-o pe amanta soţului, în Iaşi, a tuns-o şi a rupt-o cu bătaia. Femeia a fost reţinută
Cele mai noi știri Antena Sport
FCSB
Fotbal •
la 20:05
LIVE TEXT | FCSB - UTA Arad, 21:30. Atac stelar pentru lider cu Dennis Man și Florin Tănase. Coman, rezervă. Echipele de start
  • Echipa lui Becali poate obține a 10-a victorie stagională
  • FCSB - UTA Arad, 21:30, LIVE TEXT pe AS.ro
Un arbitru din Kenya a fost atacat de un suporter în timpul meciului
Fotbal •
la 19:09
Scene horror în Kenya! Un arbitru a fost lăsat inconștient de un suporter în timpul unui meci. Bărbatul a decedat la spital
  • Un arbitru a fost atacat de un suporter în Kenya
  • Bărbatul nu a mai putut fi salvat
”Nu este ușor! Suntem fericite!” Cristina Laslo, cea mai bună jucătoare a României cu Polonia! Unde s-a decis meciul
Handbal •
la 18:45
  • Cristina Laslo, cea mai bună jucătoare în meciul cu Polonia
  • Care a fost cheia meciului
Aici a pierit Maradona! ”Dacă vezi unde s-a stins Diego, mori și tu!”
Fotbal •
pe 02.12 la 23:15
  • Camera sa nu avea cadă sau cabină de duș
  • Exista o toaletă... portabilă, un wc pentru camping!!!
România - Polonia 28-24. Victorie crucială pentru tricolore! România, revenire superbă după o primă repriză de coșmar
la 18:37
LIVE BLOG | Meciurile tari ale serii în Europa! Real Madrid victorie la limită cu Sevilla. Radu Drăgușin poate debuta și în Serie A
  • Sevilla - Real Madrid 0-1