Celebrităţile cu care jucătorii naţionalei ar vrea să stea la masă. Cu Anthony Hopkins, Guardiola, Messi sau Eminem ar vrea jucătorii naţionalei să stea la masă. Alexandru Chipciu l-ar trage de limbă pe idolul Pep Guardiola şi la un pahar de vin roşu.
Stanciu şi Chipciu şi-au ales câte trei celebrităţi pe care le-ar invita la masă.
Celebrităţile cu care jucătorii naţionalei ar vrea să stea la masă. Ce l-ar întreba Alex Chipciu pe Vincent Kompany
„Anthony Hopkins, Messi şi Eminem”, a spus Nicolae Stanciu.
„Guardiola, Michael Jordan, pentru că îmi place mult de el, şi Kompany, l-am avut la Anderlecht şi acum mi se pare că şi-a schimbat stilul de antrenor şi sunt curios, aş vrea să îl întreb de ce”, a răspuns Chipciu.
Reporter: Şi cu ce i-ai servi?
Chipciu: Cu un pahar de vin roşu
Chipciu e încântat de ultima descoperire culinară.
„Am mâncat recent homar… Mi se părea horror să îl văd şi am mâncat şi e foarte bun. Rapid mănânc nişte fulgi de secară cu Kefir şi să mă răsfăţ, poate cu ceva dulce, după meciuri”, a spus Chipciu.
Doar la Asia Express nu ar participa Chipciu. E îngrozit de ce trebuie să mănânce concurenţii de pe Drumul Zeilor.
„Am mai văzut la Asia Express ce mai mănâncă şi alea nu le-aş încerca niciodată să le mănânc”, a mai spus Chipciu.
- Jucătoarele naţionalei feminine au ciocnit ouă, dar s-au şi antrenat pentru meciul cu Cipru
- Energie în farfurie. Care este cina perfectă pentru naţionala de fete a României
- Tricolorele şi tricolorii care vânează reducerile în perioada ofertelor de Paşte
- Jucătorii din naţionalele de tineret ale României se laudă peste tot în lume cu gustul românesc
- Mesajele tricolorilor U21 pentru cei 30.000 de copii care sunt aşteptaţi să joace la Cupa Satelor

































