Sibiul se îmbracă în galben! Fanii care vor susţine naţionala de tineret la amicalul cu Germania vor primi tricouri şi vor striga pentru România împreună cu mascota RONNY.
Mascota Rony i-a vizitat pe Miculescu, Grameni şi Markovic în cantonamentul naţionalei de tineret. Ciobănescul Carpatin le-a arătat puştilor lui Săndoi şi cum să se bucure la goluri. La amicalul cu Germania de la Sibiu, sponsorul naţionalei le va oferi peste patru mii de tricouri galbene fanilor care vor susţine naţionala de tineret din stadion.
“Să vină în galben şi să ne încurajeze din primul până în ultimul moment”, a spus Ştefan Baiaram. “Trebuie să fie o emulaţie deosebită în jurul echipei nationale“, a spus şi Emil Săndoi.
- Jucătoarele naţionalei feminine au ciocnit ouă, dar s-au şi antrenat pentru meciul cu Cipru
- Energie în farfurie. Care este cina perfectă pentru naţionala de fete a României
- Tricolorele şi tricolorii care vânează reducerile în perioada ofertelor de Paşte
- Jucătorii din naţionalele de tineret ale României se laudă peste tot în lume cu gustul românesc
- Mesajele tricolorilor U21 pentru cei 30.000 de copii care sunt aşteptaţi să joace la Cupa Satelor

































