GALERIE FOTO | Starul care şi-a mai luat o vilă de lux. A plătit pentru ea peste 33 de milioane de euro

Iulian Focșăneanu Publicat: 17 august 2020, 20:18

Comentarii
GALERIE FOTO | Starul care şi-a mai luat o vilă de lux. A plătit pentru ea peste 33 de milioane de euro

Achiziţie importantă făcută de LeBron James

Conform The Sun, conacul aflat în Beverly Hills a fost scos la vânzare cu 30 de milioane de lire sterline (n.r. 33 de milioane de euro). Acesta dispune de patru dormitoare, opt băi şi un cinematograf.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

LeBron James nu se uită la bani.

LeBron are 13.000 de metri pătraţi pe care poate practica şi sporturile care îl pasionează. Are un teren uriaş de tenis, dar şi o piscină de senzaţie.

Baschetbalistul de la Los Angeles Lakers mai deţine două proprietăţi impresionante în Brentwood. LeBron James îşi permite să îşi cumpere tot ce îşi doreşte. Salariul său este unul fabulos. Câştigă, anual, aproximativ 31 de milioane de euro!

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

S-au stabilit semifinalistele din Champions League. Care va fi finala?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
17:04

FotoTranzacție istorică: clubul din afara Europei care s-a vândut pentru 261 de milioane de dolari

17:01

Prima plecare de la FRF şi echipa naţională a fost anunţată. “Sunt liber de contract”

16:58

Selecționerul României a analizat adversarele de la Campionatul European! Care este obiectivul real al tricolorelor

16:58

Chivu a răbufnit și îi calcă pe urme lui Mourinho: „Pot fi multe lucruri, dar nu sunt prost!”

16:46

VideoAntenaSport Update. Cele mai tari ştiri ale zilei de 17 aprilie

16:45

Nici nu a venit bine că riscă să plece. Ce se întâmplă cu Puşcaş? Andrei Nicolescu: “Va trebui să luăm o decizie”

1 Surpriză de proporţii pregătită de Florentino Perez! Antrenorul care a câştigat trofee cu Lionel Messi, dorit de Real Madrid 2 Se pregăteşte o nouă forţă pentru Liga 1! “Nu pot accepta asta!” 3 Nicăieri ca la ei: jumătate de campionat se bate la titlu! Favorita și echipa care a investit 23 de milioane €, la retrogradare 4 Verdictul specialistului după cea mai controversată fază din meciul “nebun” Bayern Munchen – Real Madrid 4-3! 5 Ce i-a putut spune Arda Guler arbitrului Slavko Vincic după finalul nebun de la Munchen. A fost eliminat direct 6 Doliu în fotbalul mondial! Alexander Manninger a murit la 48 de ani
Citește și