Care este cel mai scump obiect pe care l-ai atins vreodată?
Întrebați despre cel mai scump obiect pe care l-au atins în vreodată, fiecare a avut un răspuns diferit în funcție de pasiuni, dar și de domeniul de activitate.
Larisa Iordache: ”Mașina mea”.
Ana Maria Brânză: ”Un lingou de aur de un kilogram”.
Marius Niculae: ”Cred că era un ceas, eram în Londra și era un ceas de peste 600.000 de lire sterline”, și-a amintit ”Săgeată”.
Sergiu Hanca și soția sa, Andreea, au avut amintiri diferite atunci când au fost întrebati: Fotbalistul a răspuns ”un ceas”, iar soția sa și-a amintit ”un tablou”.
Luptătorii par să prefere mașinile de lux
Proaspătul învingător al lui Badr Hari, Benny Adegbuy, a mărturisit care a fost cea mai scumpă: ”Cred că o mașină, Bugatti Veyron…trei milioane de euro”, a precizat Benny.
Cătălin Moroșanu a țintit ceva mai jos: ”Un Lamborghini de vreo 2500 de mii de euro”, și-a amintit ”Moartea din Carpați”.
- Larisa Iordache conduce o mașină de lux
- Cele mai valoroase obiecte întâlnite de sportivi în carieră
- Norvegia - Franţa e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Senegal - Irak e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY
- CSM Bucureşti şi Dinamo, în Champions League
- Veste excelentă pentru Dinamo! Echipa va juca în Champions League
- Răsturnare de situație în cazul suspendării Cameliei Voinea: “Justiţia a privit legea şi probele. Şi a decis”
- Donald Trump, fluierat copios în cea mai cunoscută arenă din lume! Surpriză în meciul 3 al finalei NBA
- Semnează cu CSM București, după ce a câștigat Champions League cu Metz: „Abia aștept”


































