Video

Antena Sport Update. Cele mai tari ştiri ale zilei de 4 iunie

Alex Masgras Publicat: 4 iunie 2025, 16:50

Comentarii

Karlo Muhar / Profimedia

AntenaSport Update. Acestea sunt cele mai tari ştiri ale zilei de 4 iunie, de pe AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro vezi toate detaliile legate de revenirea lui Karlo Muhar la CFR Cluj. Croatul a ales să se întoarcă în Gruia, după ce a fost dorit şi de Gigi Becali.

AntenaSport Update 4 iunie

1. Muhar a ales CFR Cluj

Karlo Muhar l-a refuzat pe Gigi Becali şi a ales să revină la CFR Cluj. Mijlocaşul croat va avea un salariu uriaş în Gruia: “Îmi făcusem planuri cu el”, a spus, resemnat, Becali.

2. Baiaram ratează EURO 2025

Reclamă
Reclamă

Ştefan Baiaram a părăsit cantonamentul naţionalei de tineret din Austria şi va rata turneul final. În locul acestuia, Daniel Pancu l-a convocat pe Ovidiu Perianu.

3. Probleme pentru Barcelona

Pe AS.ro vezi ce sancţiuni riscă Barcelona în următorul sezon din Champions League. Catalanii au încălcat din nou regulile fair-play-ului financiar şi sunt anchetaţi de UEFA.

Reclamă

4. Mesajul lui Zicu

Ianis Zicu a fost prezentat la Farul Constanţa şi a avut un mesaj categoric pentru noii săi jucători. Fostul atacant nu vrea ca elevii săi să repete aceleaşi greşeli pe care le-a făcut în cariera sa de jucător.

5. Înlocuitorul lui De Bruyne

Pep Guardiola i-a găsit înlocuitor lui Kevin De Bruyne. Manchester City a ajuns la un acord cu Reijnders, mijlocaşul lui AC Milan. “Cetăţenii” vor plăti 70 de milioane de euro potrivit jurnalistului italian, Fabrizio Romano.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Reclamă

Va califica Gică Hagi România la EURO 2028?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:04

Real Betis – Real Madrid 1-1. Dezastru pentru trupa lui Alvaro Arbeloa. A fost egalată în minutul 90+4

23:54 24 apr.

Cristi Chivu a amânat sărbătoarea de titlu cu Inter. Napoli, victorie la scor cu Cremonese

23:44 24 apr.

Mihai Popescu a aflat din presă de plecarea lui Mirel Rădoi de la FCSB! Ce mesaj a avut pentru antrenor

23:42 24 apr.

„Ne-a anunțat prin mesaj”. Darius Olaru regretă plecarea lui Mirel Rădoi de la FCSB: „A fost normalitate la echipă”

23:40 24 apr.

Florin Tănase, reacție sinceră după plecarea neașteptată a lui Mirel Rădoi

23:20 24 apr.

Mehmet Topal, “dărâmat”, după meciul cu FCSB: “Nu mă aşteptam la aşa prestaţie”! Mesaj clar pentru jucători

1 Gigi Becali îi prelungește contractul, după FCSB – Petrolul 3-1: „E mai bun decât înainte” 2 Adrian Ilie s-a decis! Anunțul făcut de “Cobra” despre venirea mult dorită de Gigi Becali la FCSB 3 “Va fi cel mai mare jucător al României!” Mircea Lucescu i-a simţit valorea, despre cine este vorba 4 FIFA a decis! Ce se întâmplă cu înlocuirea Iranului cu Italia la Campionatul Mondial din vară 5 Andrei Nicolescu a făcut anunțul cu privire la viitorul lui Zeljko Kopic la Dinamo: „Vom accepta să plece” 6 Primă anunţată în vestiarul Universităţii Craiova de patronul Mihai Rotaru: “Da, a venit și dânsul”
Citește și