Reclamă
Video
Liga 1 • 10 ianuarie, 21:21
Primul lucru pe care i l-a cerut Andrei Nicolescu lui Zeljko Kopic, după ce croatul a semnat noul contract cu Dinamo!
Ianis Hagi, după Kosovo - România 0-0: "Sunt mândru!"
Zeljko Kopic şi Andrei Nicolescu / Facebook Dinamo