Închide meniul
Video

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update. Cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 12 iunie 2023

Valentin Pîrcălabu Publicat: 12 iunie 2023, 17:30 / Actualizat: 16 iunie 2023, 16:52

Comentarii

Captură AntenaSport Update 12 iunie

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 12 iunie 2023.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe as.ro vezi discursul lui Florinel Coman înainte de Kosovo – România, meci ce va fi pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, vineri, 16 iunie, de la 21:45.

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update – 12 iunie 2023

1. Florinel Coman e gata de marile războaie cu Kosovo şi Elveţia, din preliminariile EURO 2024, însă a recunoscut că e afectat de pierderea titlului cu FCSB: “A fost un an ratat pentru noi“, a spus “Mbappe de România”.

2. Silvio Berlusconi, fostul patron de la AC Milan, a decedat la vârsta de 86 de ani. Contra, unul dintre cei doi români pe care i-a cumpărat, a fost devastat de veste. “Sunt puţini oameni care se pot lăuda cu palmaresul său“, a spus fostul selecţioner al României.

3. Tot pe AS.ro afli ce a spus Claudio Ranieri după ce a plâns pentru promovarea echipei sale în Serie A. Cagliari s-a impus cu 1-0 în deplasarea de la Bari, meci ce a fost exclusiv în AntenaPLAY.

Reclamă
Reclamă

4. Rapid e aproape de a semna cu Iulian Cristea. Fundaşul a fost dat afară de Gigi Becali de la FCSB. În schimb, Sefer va pleca de la echipă şi va semna cu Hapoel Beer Sheva, unde va avea un salariu de 30.000 de euro pe lună.

5. Novak Djokovic a stabilit un nou record după ce a câştigat Roland Garros. Sârbul a ajuns la 388 de săptămâni pe locul 1 ATP. Poate depăşi până la finalul anului borna de 400 de săptămâni în fotoliul de lider.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Se va califica FCSB în turul doi preliminar din Champions League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
0:18 13 iul.
Gigi Becali a anunţat echipa FCSB-ului pentru returul cu Inter d’Escaldes: “Nu am ce să fac”
0:15 13 iul.
Ștefan Târnovanu, prima reacție după FCSB – Hermannstadt 1-1: “E singurul lucru pozitiv”
0:01 13 iul.
“Pe toate le-a pierdut” Gigi Becali l-a criticat pe Dennis Politic după 1-1 cu Hermannstadt: “Să ştie de frică”
23:50
Gigi Becali a intrat în direct şi a pus la zid un jucător după FCSB – Hermannstadt: “Să vezi cum stă pe bancă”
23:31
FCSB – Hermannstadt 1-1! Stoian a salvat-o pe campioană în prelungiri
23:05
Amanda Anisimova, după înfrângerea usturătoare din finala de la Wimbledon: “Am fost puţin paralizată nervos”
1 EXCLUSIVLouis Munteanu a acceptat oferta! Detalii despre transferul uriaş al atacantului de la CFR Cluj 2 FotoSimona Halep a fost prezentă la finala Wimbledon 2025! Numele mari alături de care s-a aflat în Loja Regală 3 EXCLUSIVEchipa de start a FCSB-ului pentru meciul cu Hermannstadt! Pe cine mizează campioana la debutul în noul sezon 4 UTA – Universitatea Craiova 3-3! Elevii lui Adi Mihalcea, „remontada” de senzație! Dramatism total pe final 5 LPF a publicat lotul FCSB-ului pentru noul sezon de Liga 1! 4 jucători sunt OUT 6 Transferul lui Ianis Stoica, rezolvat înaintea meciului FCSB-ului! Câţi bani a încasat Gigi Becali
Citește și