inter

Cristian Daminuţă şi-a anunţat retragerea din fotbal, la 33 de ani: „M-am născut talent, dar am murit speranţă”
Liga 1 • 11 octombrie, 12:31

Ce cotă a ajuns să aibă Manchester City la câștigarea Ligii Campionilor, chiar dacă joacă împotriva lui Real Madrid, în semifinale
Liga Campionilor • 20 aprilie, 8:38

Cum arată cotele pentru câștigarea Ligii Campionilor, după turul sferturilor de finală
Liga Campionilor • 13 aprilie, 8:39

Bella Ciao, Champions League!
Liga Campionilor • 16 martie, 9:16

Ce notă a primit Ciprian Tătăruşanu după Inter – Milan 1-0. Surpriză pentru portarul român! Stefano Pioli, prima reacţie după Derby della Madonnina
Serie A • 6 februarie, 8:56

Rafael Leao s-a distrat cu 3 jucători de la Inter şi a reuşit o „dublă” de senzaţie în derby! Meci nebun la Milano
Fotbal extern • 3 septembrie, 20:35

Mbappe și Neymar au făcut show în PSG – Montpellier 5-2! Barcelona, debut ratat în La Liga. United, umilinţă istorică. Rezultatele zilei, AICI
Fotbal extern • 13 august, 23:57

Milan, campioană în Serie A după o așteptare de 11 ani! „Rossonerii” au câștigat lupta incredibilă cu Inter
Serie A • 22 mai, 20:58

„E greu să-l scoți din poartă!” Florin Prunea, discurs fabulos după ce Ciprian Tătărușanu i-a apărat penalty-ul lui Lautaro Martinez. „Ce bine s-a dus pe ea!”
Fotbal • 8 noiembrie, 20:38

Ciprian Tătăruşanu, în istoria lui Milan. Primul penalty apărat într-un derby cu Inter, după 40 de ani
Fotbal extern • 8 noiembrie, 13:43

Milan – Inter 1-1 | Ciprian Tătărușanu a fost ”eroul serii”. Ce notă a primit după penalty-ul salvat spectaculos
Fotbal extern • 8 noiembrie, 10:16

Spectacol în Europa! Ciprian Tătărușanu, erou în AC Milan – Inter 1-1! West Ham – Liverpool 3-2. Primul eșec al „cormoranilor” în acest sezon din Premier League. Moruțan și Cicâldău au călcat strâmb în Karagumruk – Galatasaray 1-1. Rezultatele zilei sunt AICI
Fotbal • 7 noiembrie, 23:55

Champions League | Nebunie totală! Club Brugge – PSG 1-1! Meci de coșmar pentru Messi, Neymar și Mbappe. Real Madrid, victorie dramatică cu Inter. Ploaie de goluri în Liverpool – AC Milan și Manchester City – RB Leipzig. Toate rezultatele sunt AICI
Fotbal extern • 15 septembrie, 23:07

Cristian Daminuţă şi-a ratat cariera, dar îi critică dur pe români: "Oamenii în România sunt foarte înapoiați în gândire!"
Fotbal intern • 6 mai, 16:04

Meciurile zilei | Man și Mihăilă, învinși de Ronaldo în Juventus-Parma 3-1. Milan și Inter, surprize uriaşe. ”Dublă” Benzema în Cadiz-Real Madrid 0-3
Fotbal extern • 21 aprilie, 21:50

Super Liga Europei | Guvernul italian contraatacă! Autoritățile se implică în război de partea UEFA. Cluburile au început revoluția în Serie A
Fotbal extern • 19 aprilie, 18:00

LIVE BLOG | Mihăilă şi Ianis Hagi, prestații excelente. Mircea Lucescu, egal dramatic în minutul 90+2. Inter a distrus-o pe Milan. PSG, dezastru fără Neymar
Fotbal extern • 21 februarie, 20:30

Milan, Juventus şi Inter au câștigat și continuă lupta la titlu. Real Madrid, şocul zilei în Europa. Derby fără goluri între Arsenal şi Manchester United
Fotbal extern • 30 ianuarie, 20:00

Ce sanctiuni au primit Ibrahimovic și Lukaku după scandalul monstru din Inter – Milan 2-1. Belgianul ar putea răspunde penal
Fotbal extern • 29 ianuarie, 14:18

Inter – Milan 2-1 | Reacţia lui Ciprian Tătăruşanu după ce a primit gol în al şaptelea minut al prelungirilor. Ce scrie Gazzetta dello Sport despre evoluţia românului
Fotbal extern • 27 ianuarie, 6:26

Inter – Milan 2-1. Tătărușanu a luat gol în minutul 90+7! Ibrahimovic a fost eliminat şi era să se bată cu Lukaku. Belgianul i-a înjurat soţia
Fotbal extern • 26 ianuarie, 20:12

Meciuri spectaculoase în Europa! Ianis Hagi, o nouă pasă decisivă pentru Rangers. AC Milan s-a făcut de râs cu Atalanta. Real Madrid, victorie fără emoţii!
Fotbal extern • 23 ianuarie, 20:40

S-a relansat lupta la titlu în Serie A! Milan- Atalanta 0-3, Udinese – Inter 0-0. Șansă uriașă pentru Juventus și Cristiano Ronaldo
Fotbal extern • 23 ianuarie, 18:35

VIDEO | Nebunie la Milano! King Zlatan a acaparat Derby della Madonnina. Dublă în 3 minute
Fotbal extern • 17 octombrie, 16:28