sporting lisabona

Famalicao – Sporting Lisabona 0-1 a fost în AntenaPLAY. „Leii” au făcut un pas uriaş în lupta la titlu din Liga Portugal
AntenaPLAY • 17 aprilie, 0:08

Sporting Lisabona – Benfica 2-1. „Leii” au câştigat în prelungiri marele derby, cu un gol fabulos! Pas uriaş către titlu
AntenaPLAY • 7 aprilie, 0:33

Ratare incredibilă în Liga Portugal! Atacantul de 100 de milioane al lui Sporting nu a marcat cu poarta goală, din trei metri
Liga Portugal • 18 ianuarie, 23:44
Video

Paulinho a înscris golul finalului de an, în AntenaPLAY. Execuție fabuloasă, cu călcâiul. Sporting este lider în Liga Portugal
AntenaPLAY • 31 decembrie, 12:23
Video

Scandal la Guimaraes – Sporting 3-2! Cele două echipe au fost la un pas de încăierare. Poliţia a intervenit
AntenaPLAY • 9 decembrie, 23:06

Dramatism total în Benfica – Sporting 2-1! Patru centimetri au stabilit soarta marelui derby din Liga Portugal în minutul 90+7
AntenaPLAY • 13 noiembrie, 9:03

Final uluitor în Benfica – Sporting 2-1! Golurile marcate în minutele 90+4 şi 90+7 au declanşat isteria pe Da Luz
AntenaPLAY • 13 noiembrie, 0:49

Marcus Edwards a marcat golul etapei în Liga Portugal! Reuşită fantastică a englezului în Sporting – Estrela 3-2
Liga Portugal • 6 noiembrie, 13:19

Boavista – Sporting Lisabona 0-2, în AntenaPLAY! Alb-verzii au câștigat și sunt primii în Liga Portugal
AntenaPLAY • 31 octombrie, 0:15

Gol senzațional în Arsenal – Sporting! Portughezii au marcat de la mijlocul terenului pe Emirates
Europa League • 16 martie, 23:59

Ruben Amorim, antrenorul de la Sporting, şi-a început cariera ca Pintilii la FCSB! Sporting – FC Porto, finala Cupei Ligii Portugaliei, e sâmbătă, 28 ianuarie, în AntenaPLAY
Fotbal extern • 26 ianuarie, 10:26

Scene ireale în Cupa Ligii Portugaliei! Arbitrul a anulat golul pentru Arouca şi a dat lovitura liberă din care Sporting a marcat. Show total în AntenaPLAY
Fotbal extern • 24 ianuarie, 23:07

Unde ar putea ajunge Cristiano Ronaldo, după atacul devastator la adresa lui Erik ten Hag. Despărţirea de Manchester United, iminentă!
Premier League • 14 noiembrie, 9:01

Manchester City – Sporting 0-0 | Gabriel Jesus a marcat, dar golul a fost anulat de VAR! Pep Guardiola, în sferturile de finală ale UEFA Champions League!
Fotbal extern • 9 martie, 23:50

UEFA Champions League | Pep Guardiola îşi permite! Manchester City, cu 7 juniori în lot la meciul cu Sporting Lisabona. Unul dintre puşti, trimis chiar titular
Fotbal extern • 9 martie, 22:36

Uluitor! Președintele lui Sporting Lisabona îi acuză de furt pe oficialii lui FC Porto: ”I-au luat portofelul și telefonul!” ”Leii” vor depune plângere penală!
Fotbal extern • 13 februarie, 0:03

Ladislau Boloni, dialog fabulos cu Marius Niculae! „Să te bag, să nu te bag?” Loți a devenit favorit să devină selecționerul României
Fotbal • 6 ianuarie, 22:25
EXCLUSIV AS.ro LIVE

Marius Niculae nu-l mai sună pe Cristiano Ronaldo. Motivul pentru care au rupt legătura. „Îl aștept!”
Fotbal • 6 noiembrie, 14:03

Sebastian Haller, debut de vis în Champions League! Atacantul a înscris de 4 ori în Sporting – Ajax 1-5. A egalat recordul legendarului van Basten
Fotbal extern • 15 septembrie, 23:47

EXCLUSIV AS.ro LIVE | Marius Niculae şi „bijuteria” pe care o are de la Sporting. „Nu mai erau tricouri cu mine după primul meci!”. Mesajul emoţionant primit de la campionii Portugaliei!
Fotbal • 17 mai, 11:09

Ce a spus Jorge Mendes despre viitorul lui Cristiano Ronaldo. Anunţul făcut de impresarul lui CR7+ Imagini inedite cu Ronaldo, pilot de F1
Fotbal • 14 mai, 23:32

Cristiano Ronaldo are viitorul stabilit! Anunţul făcut de mama sa. "Aici va juca sezonul viitor"
Fotbal • 13 mai, 6:49

Sporting Lisabona, campioană în Portugalia după 19 ani! Antrenorul minune de 10 de milioane de euro le-a adus titlul "leilor". Cristiano Ronaldo, mesaj special pentru echipa de suflet
Fotbal extern • 12 mai, 7:19

OFICIAL | Șeicul i-a făcut pe plac lui Răzvan Lucescu. Atacantul care va fi plătit regește la Al Hilal!
Fotbal • 25 octombrie, 10:38

Performanță UNICĂ reușită de fanii lui Dinamo. "Au făcut încă o dată istorie". Cum s-au remarcat
Handbal • 14 octombrie, 15:56

Fotbal extern • 30 aprilie, 15:41