Închide meniul
Video

Oblemenco, împărţit din sezonul viitor

Antena Sport Publicat: 4 iunie 2020, 17:33 / Actualizat: 12 mai 2021, 13:40

Comentarii

Lui Mititelu i se deschid porţile pe Oblemenco! “Solicitarea va fi luată în calcul!”, spune primarul Craiovei. Oricum, oltenii din Liga 1 vor avea prioritate!

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce va face FCSB în grupa principală a Europa League?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
18:49
Simona Halep, din nou în prim-plan mondial. Ce a făcut românca în prima zi, la Turneul Campioanelor de la Riad
18:45
S-a terminat! Lamine Yamal a anunțat despărțirea de Nicki Nicole: „Asta e tot”
18:25
Cu cine se bate România pentru găzduirea finalelor Europa League din 2028 și 2029. Stadioane de top în luptă
18:13
Ciprian Marica, anunţ incredibil despre viitorul lui Mirel Rădoi la Craiova: “Mă aștept oricând să fie dat afară sau să plece!”
17:59
Dennis Man, elogiat după o nouă prestație fabuloasă la PSV: „Va deveni din ce în ce mai bun și mai important”
17:51
“Acolo se poate duce cineva disperat”. Mihai Stoica a văzut decizia lui Edi Iordănescu și a reacționat
1 Marea companie din România a fost cumpărată de miliardarul ucrainean Rinat Ahmetov 2 Reacţia lui PSV, după ce Dennis Man a făcut un nou meci de senzaţie în Eredivisie 3 VIDEODennis Man, gol şi assist pentru PSV. O nouă evoluţie de senzaţie 4 A valorat 1 milion de euro la FCSB, acum are salariu de 75 de milioane de lei vechi: “Asta-i România!” 5 “Semnăm zilele acestea!” Meme Stoica anunţă un nou director sportiv la FCSB 6 Antrenorul lui CFR, dărâmat şi el la ultimul lui meci pe banca ardelenilor! Ce a spus după ce Munteanu a plâns
Citește și