FCSB a luat o decizie în privinţa lui Matyas Laszlo (18 ani). Gruparea bucureşeană a decis să-l readucă la echipă pe mijlocașul central defensiv, care a evoluat până acum sub formă de împrumut la ASA Târgu Mureș.
“Matyas Laszlo revine la FCSB, după împrumutul la echipa noastră! Îi mulțumim jucătorului târgumureșean pentru implicarea și efortul depus în tricoul echipei ASA și îi urăm mult succes în continuare. Privim cu încredere spre o posibilă nouă colaborare în viitor!”, se arată în comunicatul clubului.
El a bifat doar două meciuri pentru ASA Târgu Mureș în acest sezon al Ligii a 2-a.
- Universitatea Craiova, victorie la scor în primul amical al verii! U Cluj, eşec surprinzător
- Plecare de ultim moment de la FCSB! Anunţul făcut: “Ne-am înţeles”
- De ce nu a anunţat FCSB despărţirea de Vlad Chiricheş. Dezvăluirea făcută de Mihai Stoica
- Transferul făcut de Rapid peste capul lui Daniel Pancu: “E ceva special!”
- O echipă de play-off se desparte de unul dintre cei mai importanți jucători. Salariul pe care îl va încasa






























