Vampirul David Beckham a fost la concurenţă cu unul dintre cele mai mari staruri din NBA.
Steph Curry, jucătorul celor de la Golden State Warriors, s-a îmbrăcat direct în costumul lui Dracula împreună cu soția și copiii săi.
The Curry family as vampires for halloween ♀️ – via: @stephencurry30
O postare distribuită de Steph Curry FP (@currysvision) pe
Şi Cristiano Ronaldo a fost pregătit pentru Halloween înainte să joace din nou pentru Juventus.
”Halloween fericit!
Forza Juve!”, a declarat zâmbitor Ronaldo. Superstarul portughez a marcat o dublă la revenirea sa în tricoul bianconerrilor.
Vestită pentru vestimentaţiile de Halloween, Bouchard s-a îmbrăcat ca în Mortal Kombat și a cauzat mai multe senzații decât a făcut-o în ultima vreme pe terenul de tenis.
Cat Woman Wanda Icardi şi-a înnebunit fanii cu o poză care a ieșit chiar și din tiparele deja provocatoare cu care impresara i-a obișnuit pe aceștia.
- Vedetele și-au arătat creativitatea de Halloween
- David Beckham s-a costumat în vampir
- Cursa Marelui Premiu de la Abu Dhabi e LIVE pe Antena 1 și AntenaPLAY, duminică de la 15:00
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Ungaria, calificare dramatică în sferturile Campionatului Mondial. Rezultat incredibil după victoria cu România
- România, victorie zdrobitoare la Campionatul Mondial. Tricolorele n-au avut milă de Senegal
- Germania, prima echipă calificată în sferturile Campionatului Mondial
- Ovidiu Mihăilă, mesaj tranşant după gestul incredibil făcut de Bazaliu: “Dacă mai vrea să facă parte din lot…”
- Eva Kerekes nu mai suportă ostilitatea dintre România şi Ungaria: “Mă doare sufletul, sunt prinsă la mijloc”































