Antena Sport Update • 30 ianuarie, 18:41
Video

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 30 ianuarie 2024

Jurgen Klopp a răbufnit după ce Mohamed Salah a fost acuzat de lipsă de loialitate! Anunţul uriaş făcut de antrenorul german
AntenaPLAY • 25 ianuarie, 11:01

Cupa Africii pe Naţiuni 2023: Un alt selecţioner şi-a anunţat demisia după ce naţionala pe care o antrena a fost eliminată
AntenaPLAY • 25 ianuarie, 10:21

Două naționale pline de vedete de la Cupa Africii pe Națiuni au rămas fără selecționeri. Anunțul oficialilor
Cupa Africii pe Naţiuni 2023 • 24 ianuarie, 17:57

Camerun s-a calificat în optimile Cupei Africii pe Naţiuni! Victorie dramatică cu Gambia
Cupa Africii pe Naţiuni 2023 • 23 ianuarie, 23:57

Tragedie în Guinea, după victoria de la Cupa Africii 2023! Şase suporteri au murit! Mesaj ferm transmis de federaţie
Cupa Africii pe Naţiuni 2023 • 22 ianuarie, 17:09

Mohamed Salah s-a „rupt” la Cupa Africii şi a părăsit terenul cu ochii în lacrimi! Panică în lotul Egiptului
Cupa Africii pe Naţiuni 2023 • 19 ianuarie, 10:26

O națională de la Cupa Africii, la un pas de tragedie. Jucătorii au leșinat în avion. Pilotul, nevoit să aterizeze de urgență
Fotbal extern • 11 ianuarie, 12:47

Motivul pentru care Siyabonga Ngezana nu a fost convocat la Cupa Africii. Selecționerul Africii de Sud a dat cărțile pe față
Fotbal extern • 29 decembrie, 19:14

Aurelio de Laurentiis, atac halucinant la jucătorii africani: „Suntem idioţii care le plătim salariile!”
Serie A • 3 august, 18:25

Mario Marinică, dezvăluiri fabuloase. Cum a ajuns selecționerul statului Malawi: „A fost o reclamă”. Ce a găsit la națională, înainte să dea lovitura la Cupa Africii: „Am fost șocat”
Fotbal extern • 4 februarie, 11:03
EXCLUSIV AS.ro LIVE

Coasta de Fildeş – Sierra Leone 2-2 | Scene rare pe un teren de fotbal. Gafă de cascadorii râsului şi accidentare incredibilă, la aceeaşi fază, a portarului ivorian. Starurile din Coasta de Fildeş, egalate în minutul 3 al prelungirilor
Fotbal extern • 16 ianuarie, 22:04

Scene uluitoare la Cupa Africii! Arbitrul a fluierat finalul meciului de două ori, înainte de minutul 90. Jucătorii și staff-urile au sărit la bătaie
Fotbal extern • 12 ianuarie, 18:00

VIDEO | Un arbitru a leşinat pe teren într-un meci decisiv din preliminarii. Momentele nebune care au urmat
Fotbal • 31 martie, 12:52