cupa ligii angliei

Jurgen Klopp, discurs fabulos după ce Liverpool a câștigat Cupa Ligii: „Nu voi uita această seară niciodată”
Fotbal extern • 26 februarie, 9:44

Ionuţ Radu, prestaţie apreciată în meciul cu Liverpool din Cupa Ligii Angliei! Ce notă a primit portarul român
Fotbal extern • 2 noiembrie, 10:40

Manchester United, o nouă umilinţă pe teren propriu! Newcastle s-a distrat cu echipa lui Erik ten Hag pe Old Trafford
Fotbal extern • 2 noiembrie, 9:46

Erik ten Hag a început să danseze pe teren, după ce Manchester United a câștigat Cupa Ligii! Prietenul lui Cristiano Ronaldo l-a „taxat” imediat: „Atât de rușinos”
Fotbal extern • 26 februarie, 21:23

Manchester United a câștigat Cupa Ligii Angliei! Erik ten Hag le-a adus „diavolilor” primul trofeu după o „secetă” de 6 ani
Fotbal extern • 26 februarie, 20:55

Ce a putut să facă un fan al lui Newcastle după ce câinele i-a distrus biletele pentru finala Cupei Ligii Angliei, împotriva lui Manchester United
Extra • 20 februarie, 18:42

Jucătorul făcut „prost” de Lionel Messi a marcat primul său gol pentru Manchester United! Cum a înscris
Fotbal extern • 25 ianuarie, 23:13

Barcelona – Athletic Bilbao 4-0. Elevii lui Xavi, o nouă demonstrație de forță! Chelsea – Liverpool 0-0 (10-11). „Cormoranii” au câștigat Cupa Ligii Angliei la lovituri de departajare! Lazio – Napoli 1-2. Ruiz a adus victoria în minutul 90+4! Rezultatele zilei sunt AICI
Fotbal extern • 27 februarie, 23:55

Liverpool – Arsenal 0-0. Tunarii au rezistat eroic în 10 oameni. Atletico Madrid – Athletic Bilbao 1-2. Final dramatic în a doua semifinală din Supercupa Spaniei
Fotbal extern • 13 ianuarie, 23:35

Manchester City – Tottenham 1-0. Echipa lui Pep Guardiola a câştigat Cupa Ligii Angliei! 8000 de fani, prezenţi pe Wembley
Fotbal extern • 25 aprilie, 17:42