raliuri

Norvegianul Mads Ostberg a câștigat Raliul Brașovului. Tempestini, campionul absolut al sezonului
Alte sporturi • 30 octombrie, 10:13

AS.ro LIVE | Fraţii Maior au fost invitaţii lui Dan Pavel. Norbert şi Francesca sunt campioni europeni!
Alte sporturi • 19 octombrie, 9:00

Frații Maior sunt noii campioni europeni de juniori la raliuri. Performanță istorică pentru România
Alte sporturi • 12 octombrie, 10:06

Titlurile de Masters la viteză în coastă se decid la Brașov. Cine sunt candidații la trofee
Alte sporturi • 12 octombrie, 9:10

Jerome France s-a impus la Craiova și este la un pas de titlul de campion. Mihai Leu a ieșit pe locul 2
Alte sporturi • 17 septembrie, 10:51

Tempestini s-a impus la Raliul Iașiului. Fiul legendarului Francois Delecour a luat startul în cursă
Alte sporturi • 11 septembrie, 12:48

Premieră istorică pentru România. Un român e noul lider la juniori în Campionatul European de Raliuri
Alte sporturi • 21 august, 9:13

Românii au cucerit Colosseumul. Podium pentru frații Maior, Tempestini a fost aproape de Top 10
Alte sporturi • 31 iulie, 9:58

65 de echipaje sunt înscrise în acest an la Raliul Sibiului. Tempestini și Maior, lideri în clasamentul general
Alte sporturi • 14 iulie, 11:15

Frații Maior, parcurs impresionant după prima zi în Raliul Scandinaviei
Alte sporturi • 8 iulie, 9:32

Simone Tempestini vrea revanșa la Raliul Maramureșului. Acesta va conduce modelul Porsche 997 RGT
Alte sporturi • 23 iunie, 9:29

Frații Maior, start în cursa pentru un nou podium în Campionatul European de Raliuri
Alte sporturi • 16 iunie, 14:42

Jerome France poate deveni campion la București! Etapa a 5-a de Rally are loc pe șoseaua Kiseleff
Moto • 30 septembrie, 11:49

Echipajul românesc Tempestini și Sergiu Itu a urcat pe locul 2 în Campionatul European de Raliuri
Moto • 27 iulie, 14:11

Clujeanul Simone Tempestini continuă lupta pentru titlu în Campionatul European de Raliuri
Moto • 1 iulie, 9:22

Mihai Leu luptă pentru victorie la Super Rally Târgu Mureș, etapă ce are loc sâmbătă
Moto • 1 iulie, 9:09

Luptă aprinsă pentru primul loc în Campionatul Național de Raliuri. 59 de echipaje s-au înscris pentru etapa din Bucovina
Diverse • 18 iunie, 10:38

Echipajele românești Tempestini/Itu și Maior/Maior participă la a treia etapă din Campionatul European de Raliuri
Alte sporturi • 11 mai, 16:55

Accident îngrozitor la Raliul Iaşului. Maşina condusă de Adrian Răspopa a intrat într-un cap de pod! Din păcate, pilotul de raliuri a decedat
Alte sporturi • 4 septembrie, 16:27
NEWS ALERT

Simone Tempestini, aproape de al șaselea titlu de campion național!
Moto • 2 septembrie, 8:33

Victorie pentru Tempestini! Clujeanul s-a impus în Raliul Sibiului deși a avut probleme tehnice
Diverse • 2 august, 10:42

Raul Badiu vrea podiumul în Campionatul Mondial de Raliuri din Estonia!
Moto • 15 iulie, 11:16

Lotul României de raliuri, gata să facă spectacol la Europeanul din Letonia
Moto • 30 iunie, 12:03

Bogdan Marișca țintește a cincea victorie în Raliul Harghitei. Îi poate depăși în topul all time pe Titi Aur și Ludovic Balint
Moto • 6 mai, 11:53

Un star mondial vine să se lupte cu Simone Tempestini la Raliul Brașovului
Moto • 19 martie, 7:56

Ne facem naţională tare la raliuri
Alte sporturi • 3 noiembrie, 17:29
Video

Eveniment spectaculos în Poiana Brașov cu monoposturi, Ferrari și Nissan GTR la start
Moto • 8 octombrie, 9:45

Brânză e olimpică şi la raliuri
Alte sporturi • 11 septembrie, 19:09
Video

Cu rujul în torpedo şi pe tocuri, la volan! Imagini cu fetele îndrăgostite de viteză la ştirile AntenaSport, de la 19.50
Alte sporturi • 22 august, 12:12

Tempestini vrea să își ia revanșa la Raliul Sibiului. Marișca, la un pas de record
Moto • 13 august, 10:06

Italianul campion al României la raliuri, Simone Tempestini, e as la paste-viteză
Fotbal • 16 aprilie, 17:22