wta madrid

Irina Begu – Maria Sakkari 7-6, 4-6, 2-6! Românca a ratat calificarea în semifinale la Madrid, după un meci maraton
Tenis • 2 mai, 23:55

Moment rar întâlnit pe terenul de tenis în meciul Irinei Begu cu Maria Sakkari. Jucătoarea din Grecia a avut un dialog amuzant cu arbitra de scaun. Irina Begu a oferit și ea replica
Tenis • 2 mai, 22:57

Irina Begu, prima reacție după calificarea în „sferturi” la WTA Madrid: „Mi-am intrat și eu în ritm!”
WTA • 1 mai, 14:18

Irina Begu s-a calificat în sferturi la Madrid! Românca a depăşit-o pe Simona Halep în clasament, după victoria cu Liudmila Samsonova
Tenis • 1 mai, 13:30

Irina Begu este la o victorie distanță de a o depăși pe Simona Halep în clasamentul WTA! Momentul istoric ar putea avea loc în „optimile” de la WTA Madrid
Tenis • 29 aprilie, 21:09

Jaqueline Cristian, eliminată în turul secund la WTA Madrid! Românca a fost învinsă de Anastasia Potapova, în trei seturi
WTA • 28 aprilie, 19:58

Surpriză uriașă în finala de la Madrid! Aryna Sabalenka i-a "suflat" trofeul lui Ashleigh Barty
WTA • 8 mai, 19:29

Sorana Cîrstea s-a retras din turneul WTA de la Roma. Accidentarea de la Madrid, mai gravă decât se credea! "Sunt tristă, dar aşa este în viaţă!"
WTA • 3 mai, 13:08

Simona Halep – Elise Mertens, în "optimile" de la Madrid! Bilanț zdrobitor pentru Simo în confruntările directe
WTA • 2 mai, 18:45

Simona Halep, prima reacție după victoria cu Saisai Zheng. Deja-vu pentru campioana noastră: "Aproape la fel ca celălalt meci"
Fotbal • 2 mai, 15:46

Simona Halep, anunț uriaș înaintea meciului de mâine cu Saisai Zheng! "Mă simt eliberată, abia așteptam acest moment"
WTA • 1 mai, 17:56

Experții au prefațat meciul Simonei Halep cu Saisai Zheng + suma fabuloasă obținută de româncă după victoria din primul tur
WTA • 30 aprilie, 20:31

Simona Halep – Saisai Zheng, în turul al doilea de la Madrid. Bilanț pozitiv pentru Simo împotriva chinezoaicei. Când are loc meciul
WTA • 30 aprilie, 14:51

Simona Halep, prima reacție după victoria cu Sara Sorribes Tormo: "Nu am fost concentrată în setul al doilea". Ce obiectiv și-a propus la Madrid
WTA • 30 aprilie, 13:52

Sorana Cîrstea ştie să se facă remarcată pe toate planurile. Câţi bani a câştigat din tenis şi cum îşi surprinde miile de fani!
Fotbal • 27 aprilie, 12:45

Simona Halep şi Sorana Cîrstea şi-au aflat adversarele din primul tur al turneului WTA de la Madrid. În ce fază a competiţiei se pot întâlni româncele!
Fotbal • 27 aprilie, 10:56