Mihaela Borcea a dat un adevărat tun financiar în plină pandemie. Fosta soție a lui Cristi Borcea și-a vândut hotelul din Botoșani cu 2 milioane de euro. Cumpărătorul este Lucian Plămadă, un afacerist de 49 de ani, scrie click.ro.
"Da, este adevărat, am cumpărat hotelul «Premier», cu spălătoria, restaurantul şi parcarea. Am semnat actele pe data de 6 octombrie. Nu mi-a fost teamă să fac această achiziţie în pandemie, afacerile se fac la risc. Eu sunt în comerţ din 2009 şi ştiu cum voi face ca acest hotel să meargă. Deocamdată îl vom renova, nu arată prea bine, ba chiar este spre degradare. Vom începe cu interiorul, iar de la anul cu exteriorul. Am o nepoţică de opt luni, pe Sophia, sufletul familiei, pentru ea l-am luat. Nora mea este manager la un hotel mare din Anglia şi mă va ajuta foarte mult în acest domeniu”, a spus omul de afaceri pentru sursa citată. Tranzacția s-a finalizat pe 6 octombrie.
Gestul făcut de Mihaela, fosta soție a lui Cristi Borcea, a impresionat mii de oameni
Mihaela Borcea pare să fi lăsat deoparte evenimentele mondene și s-a refugiat în credință. De altfel, fosta doamnă Borcea a postat pe rețele de socializare o rugăciune pe care o spune în fiecare zi. Detalii AICI.
- Tun financiar dat de Mihaela Borcea
- Aceasta a vândut un hotel
- Argentina - Austria e luni, de la ora 20:00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Franța - Iraq e luni spre marți noapte, de la ora 00:00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Cum a putut apărea, într-un avion privat, iubita celebrului milionar care a renunţat la cetăţenia română!
- Celebrul partener de afaceri al lui Adrian Mutu îi premiază pe absolvenţii care iau 10 la BAC! Suma oferită
- Gigi Becali: “Îi mulțumesc judecătorului!” Cum poate câştiga latifundiarul 48 de milioane de euro
- (P) Sponsorizarea sportivă și legătura cu industria de casino
- Ultraşii lui Dinamo continuă protestul şi în noul sezon. Mesaj categoric pentru Andrei Nicolescu































