Claudiu Keșeru, directorul sportiv al echipei FC Bihor, a demisionat, invocând motive personale!
Fostul internațional român a decis să părăsească echipa după aproape un an de la semnarea contractului. Momemtul a surprins pe toată lumea, mai ales că echipa antrenată de Erik Lincar are şanse de promovare în prima ligă. Keşeru a invocat motive personale în momentul demisiei.
”Mulțumim Claudiu Keșeru! Directorul Sportiv al lui FC Bihor, Claudiu Keșeru, a demisionat din funcție. Fostul internațional, un produs al clubului orădean, s-a alăturat proiectului la începutul acestui an. «Motivele sunt doar de natură personală. Mulțumesc întregului colectiv. Mă bucur enorm că echipa de seniori, academia și clubul se află într-o situație mult mai bună decât în momentul în care am ajuns. Încă o dată vă mulțumesc din suflet și succes mai departe. Hai FC Bihor!» Și noi îți mulțumim, Cleo! Succes în tot ceea ce ți-ai propus. Pentru tine, FC Bihor va fi tot timpul sinonim cu acasă”, se arată în comunicatul FC Bihor.
- Perfecțiunea nu exis… Ochoa intră pe teren la 40 de ani și pune punct carierei! Ce a urmat după victoria Mexicului
- Vinicius, interviu de senzație după Scoția – Brazilia 0-3: „Ancelotti îmi datorează un cadou!”
- Programul zilei a 15-a de la Campionatul Mondial 2026. Meciuri tari pe Antena 1, Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY
- Cum arată în timp real şaisprezecimile Campionatului Mondial 2026. Update după fiecare meci
- Africa de Sud 1-0 Coreea de Sud. Surpriză de proporții: africanii termină pe locul 2 în grupa A































