Închide meniul
Video

Un luptător din România îi invaţă pe soldaţîi arabi din trupele speciale cum să se bată

Antena Sport Publicat: 19 iunie 2020, 17:11 / Actualizat: 12 mai 2021, 13:38

Comentarii

Un român din Călărași, Alexandru, a băgat spaima în asiaticii din cușcă. Arabii i-au zis ” Hunter ” romanului care își căștiga rapid luptele și l-au pus să le predea tehnici de lupta corp la corp soldaților din trupele comando.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va câştiga Cristi Chivu titlul în Serie A cu Inter în acest sezon?
Loading ... Loading ...
Citește și:
8:49
Fotbalistul semnează astăzi cu FCSB. Mutarea surprinzătoare făcută de Gigi Becali
8:17
Cristi Chivu a trimis săgeţi către jurnaliştii italieni, după ce Inter a devenit lider în Serie A: “Asta spuneaţi acum 5 luni”
8:15
Motivul pentru care Gigi Becali i-a dat lui Mirel Rădoi “100 de telefoane”: “Sunt antrenor bătrân”
23:42 14 dec.
PAOK Salonic, înfrângere în Grecia! Echipa lui Răzvan Lucescu a fost învinsă de Atromitos
23:25 14 dec.
Daniel Niculae, reacție după debutul lui Dorinel Munteanu la Hermannstadt: „Sunt supărat”
23:21 14 dec.
Dorinel Munteanu, mesaj dur după Hermannstadt – Universitatea Craiova 0-2: “Nu e un avertisment! Trebuie să înțeleagă”
1 Conducerea Rapidului s-a decis! Asalt pentru fotbalistul de la Oțelul. Gălățenii solicită o sumă uriașă 2 Clubul uriaş care îl transferă pe Louis Munteanu de la CFR Cluj. Suma uriaşă anunţată! “Se poate face” 3 Control antidoping imediat după Rapid – Oțelul 0-2. Opt jucători, chemați la teste 4 Bogdan Racoviţan a semnat! Contractul e valabil până în 2028 5 Jucătorul dorit de Gigi Becali la FCSB a făcut anunţul după Rapid – Oţelul 0-2: “Vreau să lupt pentru trofee” 6 Ionuț Radu, după ce a apărat penalty-ul vedetei de 60 de milioane de euro: “Este un sentiment unic”
Citește și