Reclamă

Video

Liga 1 • 16 octombrie, 20:55

Noul transfer al FCSB-ului, Lukas Zima, a început fotbalul ca fundaş. Nu se teme de Gigi Becali: “E bine să fii sub presiune”

Ca să cităm oamenii din fotbal, ”Xavi o are grea”. Din toate punctele de vedere

Lukas Zima / AntenaSport