„Puţin imatur” Daniel Ricciardo, despre ordinele de echipă primite de Yuki Tsunoda în MP al Bahrainului: „Am vorbit înainte”

Charles Leclerc şi Carlos Sainz, reacţii total diferite, după MP al Bahrainului: „A fost oribil” / „E o surpriză plăcută”
AntenaPLAY • 2 martie, 20:43
Video

Max Verstappen, încântat de monopostul Red Bull, după succesul din MP al Bahrainului: „Nu ai mereu şansa să meargă totul perfect”
AntenaPLAY • 2 martie, 19:20

Max Verstappen a câştigat Marele Premiu al Bahrainului! Cursa de Formula 1™ a fost pe Antena 1 şi LIVE STREAM în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 2 martie, 18:50

Cursa din Formula 2™ a Marelui Premiu al Bahrainului a fost în AntenaPLAY! Zane Maloney a câştigat prima cursă a sezonului
Alte sporturi • 2 martie, 12:12

Cursa din Formula 3™ a Marelui Premiu al Bahrainului a fost în AntenaPLAY. Luke Browning a câştigat prima cursă a sezonului
Alte sporturi • 2 martie, 10:25

Max Verstappen a surprins, după ce a obţinut pole-ul în MP al Bahrainului: „A fost puţin neaşteptat”. Ce a spus Charles Leclerc
AntenaPLAY • 1 martie, 19:48

Max Verstappen va pleca din pole-position în Marele Premiu al Bahrainului (sâmbătă, 17:00), LIVE pe Antena 1 şi în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 1 martie, 17:45
Video

Formula 3, sprintul de la Bahrain, a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY. Arvid Lindblad a câştigat la debut!
Alte sporturi • 1 martie, 13:00

George Russell avertizează, după ce Mercedes a dominat a doua sesiune de antrenamente în Bahrain: „Să nu ne lăsăm duşi de val”
AntenaPLAY • 29 februarie, 22:06

Calificările din Formula 2™ ale MP din Bahrain au fost în AntenaPLAY! Kush Maini a fost descalificat. Bortoleto, în pole-position
Alte sporturi • 29 februarie, 21:14

Steven Gerrard, la antrenamentele Marelui Premiu al Bahrainului! Fostul căpitan al lui Liverpool, invitatul lui McLaren
AntenaPLAY • 29 februarie, 18:46
Video

Calificările pentru cursa de Formula 3™, din Marele Premiu al Bahrainului, au fost în AntenaPLAY! Pole pentru Dino Beganovic
Alte sporturi • 29 februarie, 15:10

Christian Horner va rămâne la Red Bull! Anunţul momentului în Formula 1
Formula 1 • 28 februarie, 17:57

Max Verstappen și-a avertizat rivalii, înaintea noului sezon din Formula 1: „Încă nu am descoperit adevăratul potențial”
AntenaPLAY • 26 februarie, 13:00

Max Verstappen a câștigat Marele Premiu al Bahrainului! Charles Leclerc, trădat din nou de Ferrari! Început de vis pentru olandezul de la Red Bull
Formula 1 • 5 martie, 18:37

Max Verstappen a obținut pole position-ul în Marele Premiu al Bahrainului! Start de senzație pentru Red Bull în noul sezon de Formula 1
Formula 1 • 4 martie, 18:12