venus williams

Emma Răducanu, victorie categorică în primul tur de la Indian Wells! Venus Williams, eliminată
WTA • 8 martie, 9:41

Sorana Cîrstea a scris istorie la Dubai! Românca le-a depăşit pe surorile Williams şi a stabilit un nou record
WTA • 22 februarie, 18:20

Venus Williams, umilită la meciul 100 la US Open! A câştigat doar două game-uri şi a fost eliminată în primul tur
US Open • 30 august, 9:50

Wimbledon 2023 | Momente şocante! Venus Williams s-a prăbuşit pe teren şi a început să urle de durere
Wimbledon • 3 iulie, 21:43

Wimbledon 2023 | Venus Williams vrea să joace până la 50 de ani: „Nimeni nu a mai făcut-o până acum”
Tenis • 2 iulie, 14:06

Venus Williams a fost învinsă la revenirea după 5 luni! Sora Serenei împlinește sâmbătă 43 de ani
Tenis • 14 iunie, 9:24

Câţi bani a câştigat Serena Williams din tenis. Retrasă la 40 de ani, americanca este lider detaşat în clasamentul în care Simona Halep este pe podium!
WTA • 3 septembrie, 8:53

Serena şi Venus Williams, ultimul meci în proba de dublu. US Open, reacţie savuroasă după retragerea americancelor: „Cineva taie ceapă aici”
US Open • 2 septembrie, 9:48

Simona Halep, câştiguri record din tenis. Românca este surclasată doar de Serena şi Venus Williams
WTA • 17 august, 15:34

Simona Halep, „tun financiar” după ce a ajuns în semifinale la Wimbledon 2022
Tenis • 7 iulie, 19:13

Simona Halep, depăşită doar de Serena şi Venus Williams. Performanţa reuşită la Wimbledon
Tenis • 6 iulie, 13:49

Wimbledon 2021 | Mihaela Buzărnescu, eşec dramatic în primul tur. Venus Williams, impresionantă la 41 de ani
Tenis • 29 iunie, 15:57

Sorana Cîrstea – Venus Williams 6-1, 2-6, 6-1! Victorie spectaculoasă pentru Sorana, la Strasbourg. Cu cine va juca în turul următor!
WTA • 24 mai, 21:43

Simona Halep a început anul cu o sumă uriaşă în conturi! Câţi bani a câştigat la Australian Open 2021. O poate depăşi pe Maria Sharapova
WTA • 17 februarie, 16:29

Simona Halep, într-un top prestigios, alături de Serena şi Venus Williams. Devansează nume importante precum Azarenka sau Pliskova
Tenis • 22 noiembrie, 12:23