Mihalcea asigură că poartă discuţii permanente cu fostul selecţioner al României.
Adrian Mihalcea nu îşi simte postul ameninţat
"Cu Cosmin ţin mereu legătura, ne ştim foarte bine. Este lângă mine, e un om cu care vorbesc, una dintre cele câteva persoane importante din viaţa mea şi mă ajută în orice moment", a declarat Adrian Mihalcea la conferinţa de presă.
Mihalcea a pierdut primul meci oficial în care a stat pe banca lui Dinamo. Antrenorul câinilor a contrazis zvonurile conform cărora a fost scandal în vestiar după eşecul cu Sepsi, 1-3.
"Nu a fost niciun fel de foc, a fost mai degrabă o răbufnire a băieţilor pentru ceea ce s-a întâmplat în teren, că nu am avut o evoluţie foarte bună. Nu a fost niciun fel de scandal, discuţii bărbăteşti şi normale în sânul echipei", a mai spus antrenorul lui Dinamo.
Dinamo are înfrângeri pe linie în play-out şi ocupă penultimul loc în Liga 1.
- Mihalcea a pierdut primul meci oficial
- Dinamo ocupă penultimul loc în play-out
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- FCSB U19 a pierdut dramatic calificarea în 16-imile UEFA Youth League. Eșec la penalty-uri cu Puskas Akademia
- Scandal în fotbalul românesc. FRF investighează un meci suspect de blat cu scenariul “2 pauză / 1 final”
- Ionel Ganea și decizia luată la șase luni de la decesul copilului său: „Te vom iubi mereu, îngeraș”
- Ce lovitură pentru Real Madrid! S-a “rupt” şi va lipsi 4 luni
- „Fotbal corupt și politizat!” Investitoarea suedeză din Liga 3 se retrage și dă cărțile pe față: „Nu umblăm cu BMW și Mercedes”
































