cupa angliei

Manchester United, aproape de o ruşine istorică în Cupa Angliei! S-a calificat în finală după lovituri de departajare cu Coventry
Fotbal extern • 21 aprilie, 20:35

Atletico Madrid – Barcelona 0-3! Manchester United s-a calificat în semifinalele FA Cup după 4-3 cu Liverpool
Fotbal extern • 17 martie, 23:58

Radu Drăguşin l-a impresionat pe Ange Postecoglou, înainte de Tottenham – Manchester City: „Se află într-o poziţie foarte bună”
Premier League • 25 ianuarie, 20:53

Motivul pentru care în Cupa Angliei s-a arătat cartonaşul roşu rotund: „Moare fotbalul”
Fotbal extern • 6 ianuarie, 9:24

Parada lui Manchester City! Jucătorii, antrenorii şi fanii au sărbătorit tripla istorică din acest sezon
Premier League • 12 iunie, 22:00
VIDEO & FOTO

Pep Guardiola, în lacrimi după ce Manchester City a câştigat Cupa Angliei: „Ne putem gândi la triplă!”
Fotbal extern • 3 iunie, 20:22

Manchester City a câştigat Cupa Angliei, după o finală cu Manchester United! Gundogan, „dublă” de vis pe Wembley
Fotbal extern • 3 iunie, 18:47

Ilkay Gundogan a marcat cel mai rapid gol din istoria finalelor FA Cup! A dat lovitura după 12 secunde în City – United
Fotbal extern • 3 iunie, 18:07

Secretul lui Liverpool la penalty-uri! Dezvăluirea făcută de Jurgen Klopp: „Lucrăm cu o companie, patru băieţi”
Premier League • 15 mai, 11:52

Chelsea – Liverpool 5-6 (d.l.d). Echipa lui Jurgen Klopp a câştigat Cupa Angliei după 16 ani. Dramatism total
Fotbal extern • 14 mai, 20:45

Spectacol total în Europa! City – Liverpool 2-3. „Cormoranii”, în finala Cupei Angliei! Recital de goluri în Dortmund – Wolfsburg 6-1. Cristiano Ronaldo, hat-trick în United – Norwich 3-2
Fotbal extern • 16 aprilie, 23:55

„E mai bună Liverpool decât Manchester City?”. Răspunsul dat pe loc de Pep Guardiola, după eliminarea din Cupa Angliei
Fotbal extern • 16 aprilie, 21:28

Manchester City – Liverpool 2-3 | Jurgen Klopp, în culmea fericirii după calificarea în finala Cupei Angliei: „Sunt de 7 ani aici și știu asta!”. Ce a spus despre echipa lui Pep Guardiola
Fotbal extern • 16 aprilie, 21:08

Manchester City – Liverpool 2-3. Cormoranii, în finala Cupei Angliei după 10 ani! Sezon istoric pentru echipa lui Jurgen Klopp
Fotbal extern • 16 aprilie, 19:50

Manchester City – Liverpool | Zack Steffen a „îngropat” echipa lui Pep Guardiola, cu o gafă monumentală! Sadio Mane a profitat și a marcat pe Wembley
Fotbal extern • 16 aprilie, 18:08

George Puşcaş, ghinion teribil! A marcat după 277 de zile, dar Reading a fost eliminată ruşinos din Cupa Angliei de o echipă din Liga a 6-a
Fotbal extern • 8 ianuarie, 19:04

Impresionant! Patronul lui Leicester a ridicat trofeul alături de jucători, după 1-0 cu Chelsea în finala Cupei Angliei
Fotbal extern • 16 mai, 12:56

VIDEO | Chelsea – Leicester 0-1. „Vulpile” au câştigat în premieră Cupa Angliei! Youri Tielemans a adus trofeul cu o execuţie superbă
Fotbal extern • 15 mai, 21:43

Manchester United – Liverpool 3-2. "Diavolii" au câştigat derby-ul din Cupa Angliei. Klopp, o singură victorie în ultimele şapte meciuri! Salah a reuşit degeba "dubla"
Fotbal • 24 ianuarie, 16:21

VIDEO | Manchester City a tremurat în fața unei echipe din liga a 4-a! Guardiola, exasperat pe marginea terenului. Un fundaș a avut intervenția începutului de an!
Fotbal extern • 23 ianuarie, 19:40

Minunea din Cupa Angliei! A fost imobilizat în scaun cu rotile, dar și-a revenit miraculos și și-a împlinit visul. "Nu există nicio limită"
Fotbal • 13 ianuarie, 7:20

Ultima nebunie a lui Manchester City! A cumpărat un trofeu râvnit de toate cluburile din Anglia. Suma uriaşă plătită de şeici
Fotbal • 8 ianuarie, 17:49

VIDEO | Ce nebunie! Fratele lui Wayne Rooney a marcat golul săptămânii! Reuşită din propria jumătate în Cupa Angliei
Fotbal • 8 noiembrie, 7:18

Prinţul William a făcut gluma săptămânii. L-a luat peste picior pe Aubameyang. "De asta era nevoie de mine!"
Fotbal • 2 august, 10:08

Arsenal a câştigat Cupa Angliei. Aubameyang, eroul "tunarilor". Record împotriva lui Chelsea
Fotbal intern • 1 august, 19:03

Chelsea – Arsenal e marea finală a Cupei Angliei. Manchester United, eliminată de echipa lui Lampard
Fotbal extern • 19 iulie, 20:01

Ce surpriză! Arsenal a bătut-o pe Manchester City în semifinalele Cupei Angliei. Guardiola, învins de elevul Arteta
Fotbal extern • 18 iulie, 20:56