Reclamă
Video
Echipa naţională • 6 ianuarie, 20:05
Gluma pe care Ladislau Boloni a făcut-o imediat după ce a ajuns în România: “V-am adus cadouri! Sunteţi atât de mulţi şi nu pot să dau la toată lumea”
Mega show-ul Dancing on Ice - VIS în doi continuă sâmbătă la Antena 1, de la ora 20:00!
AS.ro