Reclamă

Video

Fotbal intern • 8 ianuarie, 17:13

Dinamoviştii, paznici la bancomat

Max Verstappen a vorbit despre România - Olanda chiar înainte de MP al Austriei (15:45, Antena 1 şi AntenaPLAY): "Luptă strânsă!"