Reclamă
Video
Fotbal intern • 8 ianuarie, 17:13
Dinamoviştii, paznici la bancomat
Max Verstappen a vorbit despre România - Olanda chiar înainte de MP al Austriei (15:45, Antena 1 şi AntenaPLAY): "Luptă strânsă!"