Rodrygo îl cere pe Kylian Mbappe la Real Madrid: „Mi-ar plăcea să vină, dar nu pot spune mai multe”
La Liga • 11 februarie, 10:45

Scandal uriaş între Lionel Messi şi Rodrygo, în Brazilia – Argentina: „Laşilor”! Reacţia incredibilă a Balonului de Aur
Fotbal extern • 22 noiembrie, 14:24

Carlo Ancelotti s-a dus direct la banca de rezerve şi a răbufnit. Ce i-a reproşat lui Rodrygo, după ce l-a schimbat în Villarreal – Real Madrid 2-3
Fotbal extern • 20 ianuarie, 9:23

Momente copleşitoare la meciurile celor de la Real Madrid şi Liverpool! Vinicius şi Alisson, afectaţi de moartea lui Pele
Fotbal extern • 30 decembrie, 22:47

Real Madrid, egal surprinzător cu Girona, după un meci nebun. „Galacticii” au avut gol anulat în ultimele minute
La Liga • 30 octombrie, 20:13

Rodrygo și Vinicius au oferit imaginea serii, după Real Madrid – Manchester City 3-1
Liga Campionilor • 5 mai, 9:41
Foto

Eduardo Camavinga, dans nebun în vestiar după Real Madrid – Manchester City 3-1. Ce nebunie! Reacţia „eroului” Rodrygo
Liga Campionilor • 5 mai, 9:03

Real Madrid – Manchester City | Rodrygo, omul momentului la echipa lui Ancelotti! Brazilianul a făcut „dubla” în prelungiri
Liga Campionilor • 5 mai, 0:13

21
feb.
23:57
Verdict clar despre şansele lui Radu Drăguşin de a fi convocat la EURO 2024. Ce se întâmplă la Tottenham: „Nu e aşa uşor!”
21
feb.
23:50
Napoli – Barcelona 1-1 şi Porto – Arsenal 1-0, în optimile Champions League! Lusitanii au dat lovitura în prelungiri
21
feb.
23:33
AS.ro LIVE | Gabi Balint, invitatul lui Dan Pavel (10:30)! Fostul atacant al Stelei şi al naţionalei vine cu dezvăluri fabuloase
21
feb.
23:31
Cristiano Bergodi visează să devină selecţionerul României: „Cireaşa de pe tort!” Nu ar refuza să-l înlocuiască pe Edi Iordănescu
21
feb.
22:58
„Greu de suportat atâta amărăciune!” Răzvan Lucescu, dat peste cap după înfrângerea dramatică. Replica „Împăratului” Fatih Terim
21
feb.
22:58
Harlem Gnohere ştie ce antrenor ar putea să o salveze pe Dinamo! Mesaj de susţinere pentru FCSB: „Sper să fie campioană!”
21
feb.
22:24
VIDEORăzvan Lucescu, eliminat dramatic din semifinalele Cupei Greciei! PAOK a primit gol în 120+9 şi a ratat 4 lovituri de departajare
21
feb.
21:50
VIDEOCristiano Ronaldo, un nou gol în AntenaPLAY! Starul portughez a calificat-o pe Al Nassr în sferturile Ligii Campionilor Asiei
21
feb.
21:36
Bernadette Szocs, după calificarea la Jocurile Olimpice: „Nu vrem să ne oprim aici!”. România face show LIVE VIDEO în AntenaPLAY
21
feb.
21:25
VIDEOCristiano Ronaldo, scandal monstru în Liga Campionilor Asiei! Şi-a ieşit din minţi şi a început să strige la arbitru