rodrygo

„O nebunie!” Presa internaţională, cuvinte uriaşe după Real – City 3-3: „Odă pentru golurile măreţe!”
Liga 1 • 10 aprilie, 0:12

Nebunie totală în Real Madrid – Manchester City! Trei goluri în primele 14 minute. Rodrygo s-a bucurat ca Ronaldo
Liga Campionilor • 9 aprilie, 22:28

Rodrygo nu se teme de concurenţa cu Kylian Mbappe! Decizia luată de brazilianul lui Real Madrid
La Liga • 2 aprilie, 13:03

Rodrygo îl cere pe Kylian Mbappe la Real Madrid: „Mi-ar plăcea să vină, dar nu pot spune mai multe”
La Liga • 11 februarie, 10:45

Scandal uriaş între Lionel Messi şi Rodrygo, în Brazilia – Argentina: „Laşilor”! Reacţia incredibilă a Balonului de Aur
Fotbal extern • 22 noiembrie, 14:24

Carlo Ancelotti s-a dus direct la banca de rezerve şi a răbufnit. Ce i-a reproşat lui Rodrygo, după ce l-a schimbat în Villarreal – Real Madrid 2-3
Fotbal extern • 20 ianuarie, 9:23

Momente copleşitoare la meciurile celor de la Real Madrid şi Liverpool! Vinicius şi Alisson, afectaţi de moartea lui Pele
Fotbal extern • 30 decembrie, 22:47

Real Madrid, egal surprinzător cu Girona, după un meci nebun. „Galacticii” au avut gol anulat în ultimele minute
La Liga • 30 octombrie, 20:13

Rodrygo și Vinicius au oferit imaginea serii, după Real Madrid – Manchester City 3-1
Liga Campionilor • 5 mai, 9:41
Foto

Eduardo Camavinga, dans nebun în vestiar după Real Madrid – Manchester City 3-1. Ce nebunie! Reacţia „eroului” Rodrygo
Liga Campionilor • 5 mai, 9:03

Real Madrid – Manchester City | Rodrygo, omul momentului la echipa lui Ancelotti! Brazilianul a făcut „dubla” în prelungiri
Liga Campionilor • 5 mai, 0:13